Дуже часто жінок, які, здавалося б, ідеальні – люблячі, турботливі й вірні – чоловіки кидають заради досить-таки пересічних "розлучниць" без ефектної зовнішності. Так що ж приваблює чоловіків в жінках, і яких жінок вони не кидають? Відповідь на це питання досить проста – вони не кидають цікавих жінок.

Цікава жінка має свою точку зору і може її аргументувати

Не вірте тим, хто каже, що пристойна жінка тримає свою думку при собі – ці часи давно пройшли. Сьогодні чоловіки вважають розумну жінку, що вміє висловлювати свою точку зору, дуже привабливою і сексуальною. Принаймні, розумний і достойний чоловік, на якого є сенс справити враження.

Цікава жінка високо себе цінує

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Вона прекрасно знає, чого заслуговує. Вона багато працювала над собою, і багато чого досягла. Тому у відносинах вона хоче дійсно гідного чоловіка. Їй нічого доводити – вона унікальна особистість, і домоглася багато чого в цьому житті - все це видно неозброєним оком і дуже приваблює чоловіків.

Цікава жінка має власні інтереси

Вона не живе виключно чоловіком і його інтересами, адже у неї є свої. Гідний чоловік дозволить вам реалізуватися як особистості, і буде поважати вас за це. В той же час це буде підігрівати його інтерес - він буде щиро зацікавлений вами.

Цікава жінка вдячна за увагу

Чоловіки дуже люблять робити компліменти жінкам - їм подобається, коли у відповідь вона розквітає усмішкою і щиро дякує. По-перше, ви робите чоловікові приємно, приймаючи комплімент, а по-друге, це говорить про те, що ви приймаєте свої переваги і впевнені в собі.

Цікава жінка стежить за собою

Чоловіки люблять привабливих жінок. Але краса від природи - не завжди найголовніше. Вміння доглядати за собою, виглядати стильно і привабливо - це головне, що чоловік чекає від жінки. Любіть себе, прагніть до того, щоб бути кращою, і всі чоловіки це обов'язково помітять.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що ТОП знаків Зодіаку показав кращих чоловіків і коханців.