Сухпайки пасажирів залізниці вже давно стали темами для анекдотів. Українці просто не можуть витерпіти й кількох годин у потягу, щоб не перекусити чогось смачненького. Нещодавно один такий гурман просто перевершив усіх.

На сторінці у Facebook фото "скромного" обіду опублікував пассажир, якому трохи не пощастило і довелося сидіти поруч. Чоловік суттєво запасся: дістав паштет, огірки та сік – досить дивне товарне сусідство, як сказала б Ольга Фреймут.

"П'ять хвилин тому цей пасажир сів у перший клас Інтерсіті. Поїсти перед дорогою, видать, було занадто складно. Ох вже ці харчові дорожні традиції. Чекаю появи курки-гриль, варених яєць і горілки", - сказано в коментарі до знімку.

Користувачів здивував такий набір продуктів – деякі запропонували нещасному сусідові "тицьнути обличчям у паштет" любителя попоїсти, а інші радили обирати не настільки ароматний багаж у дорогу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Укрзалізниця спростить поїздку на одеський курорт.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання "Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів
Показати ще