Українців обурила реклама, яку відома мережа супермаркетів опублікувала на своїй сторінці в Facebook. Представники супермаркету вітають усіх з Міжнародним днем фемінізму, проте в прикріпленій фотографії юзери побачили дещо ганебне – мова там йде про відра по акції. Але збентежило людей не це, а підпис на картинці.

"Свято святом, а прибирання за розкладом", - написано в пості.

У мережі негативно відреагували на подібний креатив, радячи "АТБ-маркету" змінити співробітників, які це придумали. Деякі навіть переконані, що за такі слова на них могли б подати в суд. Представники компанії у свою чергу заявляють, що це просто жарт, який люди не хочуть розуміти.

До речі, нещодавно стало відомо, що "АТБ" проводить "фейкові" акції, тим самим обманюючи покупців. Мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» відома своєю політикою "низьких цін". У той же час на полицях "АТБ" часто можна побачити товари зі знижкою в 10-20%. Однак, покупці стали помічати, що в чеках на акційний товар вказана звичайна ціна.

Популярні новини зараз
Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?"
Показати ще

Так, наприклад, Валерія з Києва на одному з публічних форумів написала, що, купила пральний порошок зі знижкою в 20 грн, але на касі їй довелося заплатити зовсім не акційну вартість.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, чому в АТБ люди працюють не довше трьох місяців. Постійні переробки, відрахування з зарплати у зв'язку з лікарняним, примусова робота у вихідні дні, хамське ставлення з боку керівництва – ось лише короткий список претензій тих, хто працює (чи працював) в магазинах мережі АТБ.

За словами Наталії, яка відпрацювала в магазині АТБ деякий час, у магазинах мережі АТБ побудовані страшенно напружені взаємовідносини між керівниками і підлеглими.

"Відносини скотинячі, людей не вважають за людей, відразу виконуєш дві посади – продавець-консультант + розкладальник товару, доплат за це немає, хворіти не можна, відразу летять всі премії, якщо хоч два дні лікарняного", - зазначила екс-співробітниця АТБ маркету в Одесі.