Вчені з'ясували, яка добова доза кави для людини при частому вживанні може призвести до скорочення тривалості життя. Ці дані були отримані шляхом експериментів і декількох досліджень.

Навколо кави в медичних колах то й справа виникають суперечки. Одні доводять смертельну небезпеку цього напою, інші ж описують його корисні властивості і вплив на організм. Підвищення тонусу і бадьорості або інфаркт в 35 – що вас чекає після випитої кави? І як зрозуміти, що цього напою занадто багато в щоденному раціоні?

Група американських медиків впевнена в негативний вплив кофеїну на організм людини і навіть провели цікаве дослідження. Наукові співробітники Університету Кароліни запросили для участі в експерименті різних людей. Серед них були ті, хто не може уявити свій день без чашки кави і ті, хто байдуже ставиться до цього напою.

Дослідники запевняють, що вживання кави має побічні ефекти у вигляді підвищеного кров'яного тиску. Крім того, цей напій провокує викид в кров адреналіну, який пригнічує вивільнення інсуліну.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Показати ще

В ході дослідження медики прийшли до висновку, що 4 чашки кави, випиті за добу, здатні збільшити ризик передчасного летального результату на 50%. Для такого висновку медики порівняли показники тих, хто активно пив каву в звичайному житті і тих, хто робив це від випадку до випадку або зовсім не вживав його. Вони порівняли показники всіх респондентів і прийшли до невтішних висновків.

Виявилося, що в групі ризику смертності знаходилися ті, хто пив чотири і більше чашок кави в день. Тобто небезпечною дозою кави, яка збільшує шанси на передчасну смерть, є показник більше 4 чашок в день. Ризик у порівнянні з показниками байдужих до цього напою респондентів становить цілих 56%.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" існують прості способи навчитися розбиратися в каву. Слід знати в яких країнах виробляють цей напій і пам'ятати, що його видів існує більше 80, а також потрібно правильно визначати ступеня підсмажування і знати, що є різні ступені помелу.