Якщо у вас романтичні плани на довгі вихідні, деякі продукти варто прибрати з меню. Вони знижують рівень тестостерону, а разом з ним знижується і лібідо. Енергію ми отримуємо з продуктів харчування в процесі обміну речовин, тому те, що ми їмо, прямо впливає на наш "сексуальне" настрій і можливості. Однак не всі знають про те, що є ряд продуктів, які можуть знизити сексуальне бажання. Важливим фактом є гормон тестостерон. Якщо його рівень високий, то і інстинкт продовження роду буде вище. Отже, розглянемо основні продукти, які негативно впливають на рівень тестостерону.

Соя

Чим більше продукт містить у собі сої, тим швидше знижується кількість тестостерону. Це пояснюється тим, що там містяться фітоестрогени, які є аналогами жіночого гормону – естрогену.

Бобові

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

У великій кількості вони будуть абсолютно рівні сої, так як містять у собі фітоестрогени.

Цукор

Пам'ятайте, що тут все залежить саме від дози цукру, так як вона викличе стрибок інсуліну в крові, що в свою чергу знижує вироблення тестостерону. Все добре в міру.

Солоні, копчені і жирні продукти

Вони впливають на серцево-судинну систему, а натрій з солі знижує вироблення тестостерону. Але пам'ятайте відмовлятися зовсім від солі не слід, це так само тягне зворотну реакцію, 3-5 грамів солі в день дозволено.

Кофеїн

Велика кількість чистого кофеїну в крові притуплює, зменшує вільний тестостерон.

Алкоголь

Більше 2 келихів – і ваші статеві органи менш інтенсивно забезпечуються кров'ю, а центральна нервова система дає організму сигнал про те, що пора спати. Проте один келих сухого червоного або білого вина, навпаки, може сприяти підвищенню лібідо.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"група вчених з Німеччини та Бельгії з'ясувала, що на потяг до протилежної статі і сексуальну поведінку жінок впливає гормон кисспептин. Дане дослідження було опубліковано в Science Daily.

До таких висновків біологи з Університету Саару і Льєжського університету прийшли після вивчення мигдалеподібного тіла мозку мишей, що відповідає за емоційний стан і сексуальну поведінку гризуна.