У Мережі виклали історію жінки, яка довгий час не могла впоратися із післяпологовою депресією.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Останні місяці Марина лежала на збереженні в стаціонарі. Дочка народилася слабкою і синьою. Після пологів вона не відразу задихала, не кричала. Лікарі метушилися навколо неї, і дуже швидко відвезли у відділення реанімації новонароджених. Незабаром їх виписали додому. З того дня і з'явилася тривога.

Жінка стала часто кричати на доньку, коли та плакала більше, ніж зазвичай. Дуже багато їла, багато і постійно, в основному борошняне і солодке. Тільки так могла хоч трохи себе порадувати і відволіктися.

Підтримував і допомагав тільки чоловік. На вулицю виходити майже перестала. Не було сил і бажання.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Показати ще

Раптом ні з того ні з сього стала боятися, що щось з дівчинкою зробить. Під час безсонних ночей думала: а що, якщо скину Алісу з балкона, поки вона "гуляє" у візочку на балконі? А що, якщо разом з Алісою на руках зіскочу з балкона?

Чоловік повіз її на наступний день до лікаря. Він виписав рецепт і сказав, що донька жива і не вмирала. Сказав, що вона в нього не перша, що все буде добре. Сказав пити таблетки і прийти знову через 3-5 днів.

Одразу з першого дня прийому ліків вона стала спати, всю ніч, кожну ніч. Виявилося, що у неї з'явилася післяпологова депресія. А вже вона призвела до післяпологового психозу, якого можна було б уникнути, звернися вчасно за допомогою. Зараз і з нею, і з ними все добре.

Нагадаємо, з наступного року в Україні стануть оплачувати конкретні медичні послуги, які надаються пацієнтам на різних рівнях медичної допомоги.

Крім того, регулярні фізичні навантаження позитивно впливають не тільки на здоров'я і фізичну форму, але і на якості сексуального життя.

Дивіться сюжет про здоров'я

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", МОЗ поділився з українцями секретами довголіття.