За допомогою звичайного селфі група альпіністів присоромила людей, які дотримуються теорії, що Земля, планета наша, плоска. Користувач Reddit показав знімок з вершини Евересту, де ніщо не заважає побачити горизонт, і його вигин показує, що ми живемо не на плоскій планеті. Але увагу коментаторів привернуло інше - на знімку вершину Евересту густо покрило сміття.

Користувач Reddit з ніком Amazed Spirit поділився зі спільнотою фотографією

Теорію плоскої Землі розсудливі упертюхи намагаються спростувати по декілька разів щороку, але з кожним роком вона ніби стає тільки популярнішою від цього. У минулому році в тренди російського YouTube потрапив один з них і надовго став мемом (ви ж пам'ятаєте Максима Ожерєльєва), а в Штатах в плоску Землю почали вірити знаменитості. Репер B.o.B, наприклад, погрожує ось-ось запустити супутники і пофотографувати земляний диск з його орбіти (якщо це можна так назвати в таких умовах). Але поки одні доводять теорію плоскої Землі, інші її спростовують простим селфі. І спасибі їм за це.

Користувач Reddit з ніком Amazed Spirit поділився зі спільнотою фотографією з вершини Евересту. Назва його поста "Шах і мат, Спільнота плоскої Землі" відкрито приваблювала останніх, і не дивно: на селфі видно горизонт, і то, як зображена в кадрі його лінія, має покласти край всім домислам плосковірів.Але автор зробив величезну помилку, роблячи знімок - він знімав себе через об'єктив фішай. Це відразу ж відзначили в коментарях, і не тільки плосковіри. Але навіть якщо знімок робили через фішай-об'єктив, воно може служити аргументом проти доводів плосковеров. Зігнутий горизонт об'єктивом чи ні, поза всякими сумнівами інший факт на фото - лінія горизонту не йде вдалину до самого краю Землі, а згинається у напрямку від фотографа.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Ісус може бути посланцем з іншої планети і швидше за все - Венери. Такі дані уфологи поширили після паломництва на святі землі графства Девон, розташованого в Великобританії. Повідомляється, що Ісус прибув на Землю з Венери і перше місце, яке він відвідав, була гора Холдстоун Даун.