Історії простих людей про те, як їх викрадали інопланетяни, зустрічаються досить часто. Часом герої історій розповідають воістину страшні речі: як їх катували, робили операції або проводили різні експерименти. Інші ж, навпаки, діляться цим як найкращим спогадом в житті.

Відомий в Італії уфолог Мауріціо Каваллі розповів свою історію, як одного разу його викрали мешканці чужої планети і навіть показав як доказ фотографію зі своїми викрадачами. У минулому чоловік працював в одному з італійських університетів. Каваллі розповів, що в 1981 році він був викрадений чужинцями. Його не обмежували в свободі і навіть навпаки, гуманоїди розповіли і показали йому величезну кількість цікавих відкриттів, про які на Землі поки що ніхто навіть не чув. Коли мандрування закінчилося, його просто повернули додому.Вчені-астрономи нещодавно виявили на поверхні Місяця загадковий трикутний об'єкт. Вони назвали його космічним кораблем. Цікава знахідка була виявлена під час вивчення фотографій останньою місячної місії. Уфологи на одному зі знімків натрапили на НЛО, що летить. Принаймні вчені переконані, що це був саме він. При цьому експерти вважають, що НЛО міг прилетіти на Місяць ще в стародавні часи. Його вік може перевищувати сотні тисяч років.

Вчений зізнався, що саме після близького знайомства з інопланетними істотами він зважився написати власну книгу. У своєму творінні Каваллі детально описав зовнішність прибульців, а також апарат, на якому вони прилетіли. Щоб не бути голослівним, він опублікував кілька фотографій гуманоїдів-викрадачів.

Популярні новини зараз

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Як обрати телевізор?

Показати ще

Нагадаємо, нашестя НЛО: гігантський корабель прибульців потрапив на камери. Жителі Філіппін були шоковані побаченим величезним НЛО в хмарах.

Як повідомляв "Знай. ua", зіткнення з Сосискою стало фатальним для Чумацького шляху. Чумацький Шлях в давнину зіткнувся з карликовою галактикою "Сосиска".

Також "Знай. ua" писав, що не все так просто: з'явилася ще одна версія виникнення життя на Землі. Своїм новим дослідженням вчені перевернули уявлення про початок життя на планеті.