У Миколаєві під час представлення археологами у краєзнавчому музеї давньогрецької ритуальної посудини голова ОДА Олексій Савченко шокував всіх присутнім планами. Він стверджує, що вчені можуть знайти в регіоні Золоте Руно з давньогрецького міфу.

Золоте руно Савченко

Ритуальну посудину, як відомо, підняли з дна акваторії Кінбурнської коси.

"Ця знахідка свідчить про те, що, може, Миколаїв ще раз доведе, що це історичне місто. І взагалі те, що відбувалося у нас, це не просто з тих часів, коли був і Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеггер, з нашим Диким Садом, а ще й багато-багато того, що ми можемо показати світу. Сподіваюся, що наступна знахідка, може, буде якимось таким склепом, в якому знаходилося Золоте Руно, а може, щось інше. Щоб це дало ще більше туристичної привабливості Миколаївській області. Не тільки Рибаківка та Коблеве", - заявив Савченко.

Користувачі промову про міфи та вигаданих персонажів оцінили: вирішили, що зупинятися на Золотому Руні не варто, адже на теренах Миколаївщини можна знайти Спис Долі та райського птаха Гамаюна.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Що буде з пенсіями після війни: українцям пояснили, на що розраховувати Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Цікаво, що восени 2017 року Савченко вирішив оголосити конкурс на найкращий вірш про рідний край. Переможцеві він пообіцяв віддати iPhone X, який презентували самому очільнику області.

Журналісти розгледіли у ситуації аналогію із одіозним лідером Чечні Рамзаном Кадировим, котрий також виставив на конкурс подарований йому телефон. З тією лише різницею, що вірш мав бути про Путіна.

Дивіться: депутат Олексій Савченко

Голова Миколаївської області Олексій Савченко розповідає археологам про часи Конана-Варвара!!! (Ко́нан — персонаж творів американського письменника-фантаста Роберта Говарда). Коротше, походу Боженька не любить Україну. Просто іншого логічного роз’яснення за що це нам я не знаходжу))))

Posted by Vasyl Krutchak on Wednesday, 15 August 2018

Нагадаємо, фотографи перестаралися із зовнішністю Путіна і насмішили всю Росію.

Як повідомляв Знай.ua, Володимир Путін під час візиту на освітній форум "Машук" в П'ятигорську розповів, що йому не вистачає "позитиву" в соцмережах.

Також Знай.ua писав, ганебна заява Тимошенко вразила українців.