Як повідомляє PolitekA, Юлія Тимошенко сколихнула мережу новою ганебною заявою.

Виявилося, що нардепка не знає Конституції України. Вона закликала українців “змінити президентську форму правління на парламентську”.

Ганебний факт про Тимошенко став відомий через записи в Twitter "Батьківщини".

Тимошенко закликала до наступного: "Змінивши президентську форму правління на парламентську, ми зможемо побудувати фундамент сильної країни, в якій права і свободи Української будуть надійно захищені і дотримані".

Популярні новини зараз

Голий киянин знову вийшов на вулиці міста - "Новий челендж, Адам і Єва"

У Франківську маршрутників застукали на мерзенному занятті з пенсіонерами

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Українці відразу звернули увагу на те, що Тимошенко помиляється, а Україна - парламентсько-президентська республіка.

Ганебну заяву Тимошенко масово коментують в мережі. Реакція українців варіюється від обурення до висміювання.

Користувачі мережі вже висловили свою думку з приводу цієї ситуації: "До неї вже маразм в гості прийшов, а вона все до влади, вибачте, до годівниці рветься ...", "Вона рептилоїд або персонажка фільму Зоряні війни, ну точно не жилець землі", "Вона тільки на газі, і таміфлю, вміє гроші пиляти. А конституція для газ-принцеси, то фігня "," Цей Шрек не стане президентом," Кобра "," Маразм старечий міцніє "," Стара, хижі очі. Жовч в жилах замість крові. Яд один в її утробі. Така її душа. Совісті напівгроша ".

До того ж раніше повідомлялося, що за підрахунками аналітиків, за день Тимошенко витрачає мінімум 50 тисяч грн на рекламу тільки в Facebook. За останні 30 днів вона витратила понад 1 млн грн. При цьому користувачі відзначили безглуздість і беззмістовність такої реклами.

Політтехнолог Дмитро Фіщенко заявляв, що на проведення передвиборної кампанії Тимошенко вже планують бюджет в понад 1 млрд грн. Користувачі соціальних мереж припускають, що для перемоги Тимошенко буде намагатися затягнути в партію відомих людей, наприклад, боксера Олександра Усика.

Нагадаємо, висловлювання лідера ВО "Батківщина" Юлії Тимошенко часто мало не дослівно збігаються з тезами, які розганяють пропагандистські прокремлівські і сепаратистські ЗМІ. Такі заяви свідчать як мінімум про її безвідповідальність як політика.

Як повідомляв Знай.ua, сьогодні національна ідея України полягає у створенні таких умов, за яких українцям було б добре працювати у своїй рідній державі, за яких людям хотілося б жити тут, а не втікати до інших більш розвинених країн. Коментар політтехнолога.

Також Знай.ua писав про те. що в Євросоюзі запропонували несподіване рішення задля миру. Депутат сейму Латвії Олександр Кірштейнс заявив, що Росію варто "роздрібнити на кілька частин".