Вчені здивували своєю заявою про те, що може привести до розлучення. Виявилося, що це надмірні ніжності. А для того, щоб зробити такий висновок, вчені провели дослідження тривалістю до 13 років.

Добровольцями в дослідженні виступили 168 подружніх пар. Воно тривало протягом 13 років. При цьому вчені прийшли до несподіваних висновків і з'ясували, що пари, які були дуже уважні і прив'язані один до одного на перших стадіях відносин, найчастіше розлучалися по закінченню часу.

Експеримент показав, що у парах, де партнери виявляли всього на третину менше ласки і прихильності на першому етапі відносин, підвищували свої шанси прожити з коханим довге і щасливе життя в шлюбі.

Експерт з відносин і психолог Мадлен Мейсон Рейнтри впевнений в тому, що чим більш тверезо партнери оцінюють один одного, тим більше в них можливостей побудувати міцний союз і сім'ю.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Однак варто розуміти і пам'ятати, що не завжди прояв турботи і ласки про партнера є дзвіночком швидкого розлучення. У дослідженні йдеться саме про надмірності цього почуття у відносинах і "токсичної пристрасті".

Дивіться чотири погляди на взаємини:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" людина, який зіткнувся з самотність часто сам не може знайти причину цього. Безлічі людей, незважаючи на еру гіпер комунікації, складно знайти собі партнера. Психологи виділяють кілька факторів, чому так відбувається. "Єдина" пише про три неочевидних причини самотності.

Ідеальних відносин, як і ідеальних людей, не існує. Не варто покладатися на картинки в соцмережах, які зображують щасливі, задоволені один одним пари. Свого партнера потрібно сприймати не як якийсь неземний ідеал, а як особистість зі своїми перевагами і недоліками. Потрібно пам'ятати, що люди не змінюються і для ідеальних відносин підійде той, чиї недоліки найбільш вам підходять.