Дуже хотілося б, щоб кожен подарунок до 8-го березня був до речі і припав до душі, тому не завадить нагадати про те, які саме подарунки самі представниці прекрасної статі вважають найбільш невдалими.

Рейтинг найбільш небажаних з точки зору жінок подарунків можуть сміливо очолити всілякі жартівливі іграшки-сувенірчики, начебто занадто натурально виглядають великих і волохатих павуків, заводних мишей та іншого, які ні-ні та й надумають подарувати невдачливі чоловіки.

Вкрай небажаними, а також безумовно нетактовними і дуже образливими, будуть подарунки до 8-го Березня, які можуть натякати або нагадувати жінці про її недосконалість, тому всілякі засоби і пристосування для схуднення, антицелюлітні гелі і креми проти зморшок краще не купувати в якості подарунка, а інакше замість подяки можна отримати скандал.

Популярні новини зараз
Будуть мобілізовані до ЗСУ: Рада прийняла важливе рішення "Велика активація": астролог визначив, коли українська земля позбавиться окупантів Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт
Показати ще

Ще одним табу у виборі подарунка для жінки будуть штучні квіти та букетики, як би красиво і натурально вони не виглядали - якщо так важко купити живий букет, то краще обійтися коробочкою цукерок, яка в будь-якому випадку буде до речі.

Як раніше передава портал "Знай.ua", сьогодні, 8 березня весь світ святкує Міжнародний день солідарності жінок у боротьбі за рівні права. Його також називають святом краси, весни, любові.

Це свято з'явилося досить давно, і історія 8 березня не настільки світла, як сучасне свято. Все почалося з протестів жінок, яким доводилося працювати по 20 годин день за гроші. Перший час це нічого не приносило, але з часом, завдяки постійній боротьбі за свої права і з'явився Міжнародний жіночий день.

Традиція святкування восьмого березня прийшла до нас зі Сполучених Штатів Америки. Саме там, а точніше в Нью-Йорку, ще в середині XIХ століття пройшов "марш порожніх каструль". Кілька десятків працівниць текстильної фабрики вирішили хоч якось привернути увагу до своїх труднощів. Вони втомилися отримувати менші гроші за свою важку роботу і вимагали рівних умов праці. Мітинг швидко розігнали, але в пам'яті він залишився першим публічним виступом жінок за рівні права. На початок ХХ століття нічого не змінилося. Жінки все також працювали по десять-дванадцять годин на добу, а отримували менше чоловіків, хоча виконували точно таку ж роботу. До того ж, жінки були позбавлені права голосу. Вони не мали право голосувати на виборах.

Пам'ятаючи про демонстрацію 8 березня, в 1908 році саме в цей день в тому ж Нью-Йорку вийшло приблизно п'ятнадцять тисяч жінок з тими ж вимогами, що і п'ятдесят років тому. Як і в перший раз, все закінчилося агресивним з боку поліції розгоном мітингувальників. Протестуючих жінок обливали холодною водою. Через два роки в столиці Данії Копенгагені відбулася Друга Всесвітня жіноча конференція. На ній Клара Цеткін - активний борець за права жінок, звернулася до учасниць зборів з пропозицією відзначати жіноче свято у всіх країнах в один і той же день. На згадку про події в Нью-Йорку цим днем і стало восьме березня.

Радянських жінок почали вітати з їх святом з 1921 року. Вихідним "міжнародний жіночий день" став лише через сорок чотири роки. У 1975 – свято отримало світове визнання. В цей рік Генеральна Асамблея ООН запропонувала день 8 березня відзначати як День боротьби жінок за свої права.