Якщо споживати такі натуральні продукти, як буряк, капуста, часник і журавлина – ваш організм завжди буде активним, здоровим та очищеним, а ваш імунітет буде сильнішим за сталь.

Тож, що це за продукти:

Чи не один з найсильніших "природних" антибіотиків та противірусних засобів є журавлина. Вона чудово очищає сечовий міхур, та шляхи від небезпечних бактерій, є одним з гарних засобів профілактики захворювання «циститу», чистить судини від тромбів та бляшок. Окрім того, ця ягода має властивості, які допомагають боротися із утворенням ракових клітин.

Не менш цінною в раціоні є білокачанна капуста. Вона допоможе вивести з кишечника токсини. Органічні кислоти капусти також позитивно впливають на травлення і стабілізують мікрофлору кишечника.
Білокачанна капуста очищає кишечник від токсинів

Споживання часнику зменшує рівень холестерину у крові, сприяє очищенню судин та є профілактикою раку мозку. А все тому, що в одному зубчику часнику міститься більше 400 корисних компонентів. До речі, всім відома корисна дія часнику, як профілактика ОРВИ та ОРЗ.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

І продуктом для очищення організму №1 є червоний буряк. Він містить такі поживні речовини як клітковина, мідь, фосфор, вітамін С і низку корисних кислот, які позитивно впливають на травлення і вбивають бактерії у кишечнику.

А ліпотропна речовина бетаїн, яка є у буряку, допомагає очищати печінку від токсинів.


Як повідомляв портал "Знай.ua", світ б'є на сполох, захворюваність раком і серцево-судинними хворобами серед молодих чоловіків зростає, і багато фахівців пов'язують це з нездоровим способом життя і з незбалансованим харчуванням сучасних молодих людей.

Так, для зміцнення здоров'я, фахівці рекомендують чоловікам не палити і побільше рухатися, а що стосується раціону, в нього слід додати наступні продукти.