1. Невибагливий і примхливий одночасно. Рис вважається невибагливим злаком, так як може рости на одному і тому ж місці нескінченно довго, не вимагаючи внесення добрив, але даючи досить пристойний урожай, проте він дуже вимогливий до вологи і швидко гине, якщо землі дати підсохнути.

2. Рис і багатство. В Японії та Азії вважається – у кого більше рису, той і багатше. Звідси виникла традиція посипати зернами рису молодят – бажаючи їм багатства.

3. Вішайте тоннами! Підраховано, що щорічно в усьому світі з'їдається приблизно 700 мільйонів тонн рису. Щоб забезпечити таку кількість, на етапах вирощування та обробки рису зайнято приблизно 1 мільярд людей, тобто кожен шостий житель планети.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

4. Не один і не два. У світі більше семи тисяч сортів рису і це при тому, що дикий рис не відноситься до самого рісу, а є лише його "далеким родичем".

5. Є рис – рис є. У Китаї слова "сніданок", "обід" і "вечеря" дослівно переводяться як "рис вранці", "рис опівдні", "рис ввечері". В Японії дієслово "є" та іменник "рис" позначаються одним ієрогліфом.

Раніше портал "Знай.иа" розповів про 5 міфах про пиво.