1. Зерно свіжої обжарювання. Поцікавтеся у бариста датою обжарювання зерна. Насичений смак і неперевершений аромат зберігаються протягом місяця після обжарювання, після чого стають плоскими і тьмяним.

2. Бариста повинен знати сорт зерна. Бариста повинен знати, яке зерно він варить, з якої країни ягоди, як вони оброблялися, це суміш або моносорт, нарешті хтось обжаривал зерно. Так можна підібрати підходящий рецепт і зварити смачний напій.

3. Вам не нав'язують підсолоджувачі і добавки. Якщо вам наполегливо пропонують додати в каву сироп, корицю або інші підсолоджувачі і спеції, задумайтеся. Можливо, бариста хоче приховати за цими добавками якісь недоліки напою.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

4. Кава не повинен бути дуже гарячим. Кава не повинен бути гарячим настільки, щоб обпалювати небо і мову. Особливо це важливо при приготуванні еспресо і молочних напоїв.

5. Кава має молоться перед приготуванням. Якщо свіжообсмажена кава втрачає смак і аромат протягом декількох тижнів, то свіжозмелену — за секунди. Кава потрібно молоти безпосередньо перед готуванням, а не насипати з кавомолки ранкові залишки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про міфах про пиво.