1. Записуйте, що і в якій кількості ви п'єте. Такий щоденник може стати потужним інструментом в усвідомленні того факту, що межа близька
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
2. Встановіть межі. Поступово скорочуйте кількість вживаного вами алкоголю. Наприклад, там, де ви (як показує щоденник) раніше випивали три келихи, обмежте себе двома. І обов'язково акцентуйте увагу на тому, як зменшення випитого впливає на ваше здоров'я. Можливо, ви стали краще спати або їсти менше шкідливої їжі — відзначте це для себе.
3. Влаштовуйте дні без алкоголю. Вирішіть, що, наприклад, по понеділках і п'ятницях на випивку накладено табу. І природно, постарайтеся дотримуватися обмеження.
4. Не тримайте спиртне будинку. "З очей геть - з серця геть" - стара приказка в даному випадку вкрай актуальна. Якщо з якихось причин ви змушені тримати алкогольні напої вдома, постарайтеся зберігати їх у важкодоступних місцях. Наприклад, на полицях під стелею, куди не так просто добратися.
5. Закушуйте. Їжа до або після випивки допоможе вам відчувати себе ситим і уповільнити всмоктування алкоголю в кров, що, можливо, змусить відмовитися від чергового келиха.
Раніше портал "Знай.uа" розповів цікаві міфи про пиво.