В кіно часто показують, як головний герой вміло відкриває будь-які двері, використовуючи тільки підручні предмети. У фільмах не показують всіх подробиць цієї справи, а ми не тільки покажемо, але і розповімо про всі тонкощі відкривання дверей без ключа.

Звичайно ж, відкривати такими способами потрібно тільки свої двері, пише dnpmag.com. Ключі ламаються, губляться — кому хочеться ночувати в під'їзді через таку дурницю.

Класичний замок складається з двох частин, циліндра і штифтів. В циліндр ви вставляєте ключ, штифти утримують його на місці: коли надрізи на ключі збігаються з ними, ви можете провернути ключ і відкрити замок.

Вам необхідно вставити шпильку в циліндр так, щоб створювався відчутний натяг. Другий пересувайте штифти — ви піднімете їх по черзі і таким чином обійдетеся без ключа.

Щоб дізнатися інші способи відкривання дверей за допомогою підручних предметів - дивіться відео.

Популярні новини зараз
3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Кока-Кола – мабуть, єдиний напій, з яким постійно проводять жартівливі експерименти. Однак мало хто знає, що в ряді випадків ця "рідка шипучка" може бути корисною з практичної точки зору.

Наприклад, з її допомогою можна очистити радіатор автомобіля і, таким чином, вона допомагає заощадити деякі засоби і час з-за відсутності потреби відвідувати СТО. Головне, правильно виконати всі необхідні маніпуляції, про які детально розповідається в ролику нижче.

Також портал повідомляв про те, що є кілька способів правильно носити туфлі на підборах. Найперше - переконайся, що носиш взуття свого розміру. Мабуть, це одна з найбільш поширених помилок серед жінок, для яких туфлі на підборах – це суцільне випробування болем. Не полінуйся виміряти свою ногу перед покупкою нової пари взуття, щоб точно визначитися з розміром. Важливо знімати мірки не тільки довжини, але і ширини.

Тісне взуття може викликати порушення кровообігу, вростання нігтів або викривлення пальців. Не купуй занадто тісні і, навпаки, занадто великі туфлі в надії, що з часом вони розносяться або сядуть по стопі.