Екс-агент КДБ Войнач Джокович, який називає себе "мандрівником у часі", розповів, як потрапив у далеке майбутнє і кого там зустрів.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Мандрівник у часі повідав історію, як загадковим чином потрапив у 4000 рік і зустрівся з доброзичливими прибульцями. За словами чоловіка, гуманоїди прибудуть на Землю, щоб колонізувати її, а життя перетворити в рай.

Войнач Джокович повідомив, що прибульці з майбутнього мали великі голови і маленькі роти, також у них були довгі пальці, але без нігтів. "Мандрівник у часі" стверджував, що істоти були доброзичливі до нього. Гуманоїди розповіли, що прийдуть на Землю 3100 році.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

"Наша галактика велика, але ми прийшли на Землю з надзвичайно важливою місією. Ми хотіли створити колонію найрозумніших людей з надсильними здібностям", - передає словами прибульців Джокович.

"Прибульці не хочуть знищувати людей, вони відправлять нас на іншу планету, а на Землі влаштують рай", - каже чоловік. За словами "мандрівника в часі", інопланетяни наказали йому повернутися в свій час, щоб попередити людей.

Прибульців виселили з Місяця

Цілий загін НЛО помітив астроном-любитель, в той час, коли вивчав поверхню Місяця за допомогою телескопа. З якоїсь причини інопланетяни залишили природний супутник Землі, і пішли у відкритий космос.

Так вийшло, що астроном всі свої спостереження записує на відеокамеру. Саме завдяки цій звичці зараз ми маємо докази слів чоловіка. Відеозапис потрапив до мережі.

Дивіться: зустріч робота та прибульців на Місяці

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", інопланетяни зачастили на Землю, вони вже не бояться людей. Це і не дивно, адже монтаж "якісних відео" доступний практично кожному користувачеві ПК.

Десятки повідомлень про політ над Землею гігантських НЛО жахливої форми щодня заповнюють інформаційний простір. Багатьом скептикам відео з прибульцями здаються настільки абсурдними, що вони не витримали і показали процес створення матеріалу з фейковим космічним кораблем прибульців.