Використайте ці секрети щоб на довгі роки зберегти щасливий шлюб. Передає Clutch.

Перший принцип: принцип довіри

Щоб будувати з людиною серйозні стосунки, вам потрібно знати і розуміти його цінності, а для цього необхідно будувати довіру та близькість.

Чим більше ви розкажіть про себе і чим більше почуєте про іншу людину, тим сильнішим буде ваш союз. Виняток - це минулі стосунки, про які краще не розповідати.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно
Показати ще

Основний страх в такому випадку – відкритися. Страх, що партнер завдасть образи, зробить боляче. Але тільки коли ви не боїтеся, що вам завдадуть білю, ви стаєте сильнішими. Пам'ятайте, що все в наших головах: якщо ти чогось боїшся, воно і трапляється.

Другий принцип: спільні досягнення

Важливо постійно щось робити разом. Все, що завгодно: відпочинок, готування, походи, будь-яка діяльність, яка приносить результат. Принцип спільних досягнень будується на першому принципі – принципі довіри. Тому що тільки при довірі ви зможете отримати результати, які будуть надихати вас обох.

Ви повинні разом рухатися до визначеної мети, яка буде для обох важливою. Похід до цієї мети "зарядить" вас обох енергією, яка буде підживлювати вас весь час.

Третій принцип: спільний ріст

Необхідно постійно спільно рости для досягнення бажаного. Якщо хтось із вас відстає, іншому теж доводиться гальмувати. Стосунки - це постійний ріст.

Необхідно підтримувати себе і партнера, щоб він теж зростав. Не стусанами і докорами, а створюючи благодатну атмосферу для цього. Є люди, які вибирають партнера за принципом "поживемо – побачимо": вийде – добре, не вийде – поміняю партнера. Але якщо спочатку входити в спілкування з такими думками, ні про які серйозні стосунки не може бути й мови. Якщо ви дозволяєте собі хоча б у самих віддалених куточках свідомості можливість відходу від стосунків у разі їх невдалого розвитку – ви спочатку програмуєте це і ставите хрест на майбутньому вашої пари.

Нагадаємо, чи замислювалися Ви коли-небудь про те, що сумісність пари можна визначити за їх іменами?

Як повідомляв Знай.ua, Вас давно цікавить, якою жінкою потрібно бути, щоб чоловік ніколи від вас не пішов? Ми знайшли відповідь на це питання лекції Михайла Лабковского "Як вийти заміж і там залишитися".

Також Знай.ua писав, психолог пояснив, як змусити чоловіка говорити.