Міжнародна група вчених з Американського дослідницького інституту провела серію експериментів і дослідів, перш ніж дійшла висновку, що серед усього різноманіття напоїв існує певний тип, що відрізняється підвищеною небезпекою для здоров'я людини: він здатен провокувати інсульт і сприяти розвитку недоумства.

Детальніше про дослідження вчені написали в періодичному виданні Інституту.Так, фахівці з'ясували, що найбільше шкоди людському організму завдає дієтична газована вода.

"Вживаючи хоча б одну баночку газованої "без цукру" на день, людина втричі збільшує свій ризик інсульту і в 2,9 рази - ризик розвитку слабоумства", - пишуть дослідники.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Неймовірна шкода цього напою обумовлена тим, що замість цукру в газовану воду "для тих, що худнуть" зазвичай додають різноманітні штучні підсолоджувачі, такі як, наприклад, аспартам: потрапляючи до людського організму, він розпадається на фенілаланін, метанол, аспарагінову кислоту. Всі ці речовини дуже токсичні для людини.

Аспартаму властиво накопичуватися в головному мозку і через деякий час змушувати нервові клітини працювати в аномально активному режимі. Крім цього, речовина дає серйозне токсичне навантаження на печінку і провокує накопичення токсичних речовин в кишковому тракті.

Крім того, до складу газованих напоїв входить кислота, підвищений вміст якої веде до швидкого старіння, запалення і руйнування тканин.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що медики з'ясували, які напої здатні знищувати зайві кілограми.

Іспанські дослідники вирішили з'ясувати, який напій робить жінок найбільш щасливими. В ході повномасштабного експерименту з безліччю учасниць їм вдалося визначити, що максимальний рівень задоволення жінки отримують не від солодких напоїв, як вони думали спочатку.