Фахівці проаналізували умови роботи різних професій і зробили свої висновки. Виявилося, що навіть звичайна, на перший погляд, робота може спровокувати виникнення злоякісної пухлини. Список онкогенних професій читай в матеріалі Clutch.

Майстер миникюру

Симбіоз з токсичних випарів лаку і пилу, який все-таки є у більшості салонів, підвищує ризик появи пухлин. Майстер вдихає в день неймовірну кількість отруйних парів. У приміщенні обов'язково повинна бути добре працююча вентиляція, а майстрам потрібно одягати маски.

Офісний працівник

Популярні новини зараз
Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат
Показати ще

Гіподинамія дуже небезпечна проблема. Чим менше людина рухається, тим більше шансів захворіти на рак. Офісні співробітники більшу частину дня проводять в положенні сидячи, а це збільшує ризики онкології на 20-30%. Намагайся якомога частіше вставати з офісного стільця, ходити по сходах, робити розминку, просто потягатись.

Перукар

Всі професії, пов'язані з хімічними речовинами, автоматично наближають людину до страшних хвороб. Перукарі постійно контактують з отруйними матеріалами. Доведено, що деякі види фарб збільшують ризик розвитку раку молочної залози і сечового міхура.

Стюардеса

Красива і витончена професія може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Радіація під час польоту висока, що провокує розвиток пухлин, починаючи від раку молочної залози та закінчуючи раком матки, органів всього ШКТ.

Нічна зміна

Є ряд професій, при чому їх чимало і без них важко обійтися, які передбачають позмінний розподіл робочого часу. Робота вночі небезпечна з різних причин. Одна з них це ризик розвитку раку. У темний час доби наш організм повинен відпочивати, такі біоритми закладені природою. Будь-яке неспання, тим більше при яскравому штучному освітленні, порушує важливі процеси в тілі.

Крім означених професій в список потрапили слюсарі, фермери, шахтарі та навіть космонавти.

Нагадаємо, міжнародна група вчених з Каліфорнійського департаменту здоров'я провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що популярна звичка, яку багато хто вважає абсолютно нешкідливою, провокує таке смертельне захворювання як онкологія.

Як повідомляв Знай.ua, дитяча онкологія – це, безперечно, величезна світова проблема. Проте, фахівці стверджують, що в більшості випадків онкологію можна вилікувати, якщо вчасно звернутися до фахівця.

Також Знай.ua писав відомий російський композитор втрачає вагу з-за серйозної хвороби.