Велика частина пар припускає, що їх весільна ніч буде пістрявити романтикою та пристрастю. Незважаючи на це, все частіше виникають ситуації, коли закохані після весілля займаються абсолютно сторонніми справами, нехтуючи увагою один одного. Про це повідомляють ЗМІ.

Група наречених із Великобританії, які не зуміли насолоджуватися інтимом із коханою людиною під час першої шлюбної ночі, провела цікавий експеримент, у ході якого з'ясували причини, за якими молодята часто відмовляються від сексу.

Для цього вони використовували додаток Whisper, щоб показати, що очікування не завжди відповідають дійсності. Використовуючи анонімність програми, новоспечені дружини не шкодували жодних подробиць про свої невдалі в шлюбну ніч утіхи.

Найбільш очевидною причиною є втома: багато пар засипали відразу ж після закінчення банкету.

Досить звична ситуація, над якою сміються майже всі молодята: десятки пар провели вечір, відкриваючи подарунки або доїдаючи смаколики з весільного столу, замість занять сексом.

Багато жінок визнавалися - подружжя настільки сильно нервували, що просто не змогли перейти до інтиму або процес переривався в самий невідповідний момент.

Кілька дівчат поділилися, що їх новоспечені чоловіки навіть примудрилися провести ніч після весілля в тюремній камері.

Також поширеною причиною є алкоголь, а точніше зловживання ним. Нерідкі випадки, коли хтось з пари не розрахував своїх сил і заснув ще до закінчення свята. Також жінки масово розповідали про отруєння спиртними напоями.

Заміжні жінки розповідали, що їхня шлюбна ніч пішла зовсім по-іншому, ніж очікувалося, оскільки вони посварилися зі своїми половинками через побутові теми. Більшість із них в майбутньому зі сміхом згадували такі ситуації.

Кілька наречених поділилися історіями, що провели вечір після весілля в самоті, поки їх чоловіки грали у відеоігри.

Одна дівчина розповіла, що була настільки змучена подіями дня, що втратила свідомість прямо під час прелюдії.

Нагадаємо, вчені стверджують, що зрада одного з партнерів або його мрії про це є природним аспектом поведінки і демонструє здоров'я відносин у парі.

Крім того, конвульсії, вигинання спини і таке улюблене – "нігтями по спині" не мають нічого спільного з оргазмом. Звичні вигадані авторами романів речі, які інколи скидаються на таємні обряди більше, ніж на ніч із коханою людиною. Тому на цьому не зациклюйтеся.

Дивіться сюжет про шлюб

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", принц Гаррі і Меган Маркл пішли на безпрецедентний крок.