При новій справі людина часто відчуває душевний підйом - їй хочеться отримати результат, для чого і розвивається бурхлива діяльність. Однак ця бурхлива діяльність триває від сили 2 – 3 дні, а потім її здійснювати стає "ліниво". Про це повідомляють ЗМІ.

Починається відкладання на потім, і справа поступово згасає. Для того, щоб навчитися завершувати почате, слід впровадити у своє життя принципи самоорганізації. Про це говорить багато хто, але мало хто виконує. Спочатку ці принципи йдуть дуже туго, але поступово можуть стати основою для успіху.

Один період – одна справа. Цей принцип часто озвучують як "Один день – одна справа". Але існують справи, які не можна переробити за день. Відповідно в кожен конкретний період слід займатися тільки однією справою. Поки вона не доведена до логічного завершення, переходити до іншої справи не слід.

Так як початковий інтерес згас, то раніше розпочате закидається і починається друге. В результаті ні одна справа не доводиться до завершення. Людина обростає такими проектами і в результаті приходить до думки, що вона невдаха, так як багато за що береться, а результатів немає.

Популярні новини зараз

Погода на 19 квітня не порадує українців сонечком і змусить захопити парасольки

Шостий тиждень Великого посту перед Великоднем 2021: Лазарева субота і Вхід Господній в Єрусалим

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Головне правило методу "Один період – одна справа" полягає в одній справі. Категорично не варто починати або займатися кількома проектами. Нехай краще залишається вільний час, чим перескакувати з одного на інше. Якщо таке неможливо, інші проекти повинні мати мінімальний пріоритет, щоб ними можна було просто нехтувати в будь-який момент часу.

Планування – це сила. Однією з причин виникнення лінощів є відсутність знання того, що потрібно робити. На початковому етапі людина виконує необхідні дії, а потім може помітити, що потрібні зусилля, щоб сформувати подальший план дій. Лякаючись цих зусиль, можна і впасти в ліниве стан.

Тому на самому початку, поки ще є запал, слід чітко спланувати свої дії на майбутнє. При цьому ці дії повинні мати мінімально можливий і однозначний характер. Будь-яка неоднозначність призведе до опору.

Наприклад, якщо робиться сайт, то не слід у плані писати – "Зробити дизайн сайту".

В іншому ж випадку, мозок буде кожен раз шукати, що ж від нього потрібно. Зайві витрати сил у підсумку призведуть до опору і згортання проекту.

Дивіться сюжет про планування

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", вчені перевернули уявлення про шлюб.