Спочатку необхідно зрозуміти, що тобі потрібно від чоловіка, і що йому потрібно в даний момент. Треба все ретельно зважити, подумати і лише потім починати серйозну розмову.

Про це написав у Instagram психолог Михайло Лабковський.

"Як говорити з чоловіком про відносини? Перше. Спочатку поговоріть і домовтеся з собою. Чого ви хочете? Як ви самі бачите ці відносини? Що для вас точно неприйнятно, а що нормально?" – радить він.

Після цього жінці необхідно позначити свою позицію чоловікові.

"Скажімо, так: "Дорогий, я хочу жити разом". Або: "Я хочу завести дітей". Не треба брехати, викручуватися, "кидати натяки", погрожувати. Не треба чекати якогось вдалого моменту (якщо, звичайно, ви не позавчора познайомилися в барі і тверезими ще одне одного не бачили)", – пише психолог.

Популярні новини зараз

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Шостий тиждень Великого посту перед Великоднем 2021: Лазарева субота і Вхід Господній в Єрусалим

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Далі, каже Михайло, вислухайте, що з цього приводу скаже чоловік, і робіть висновок.

"Виходьте зі своїх пріоритетів і бажань, які ви вже з собою обговорили перед цією розмовою", – підсумував Лабковський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що психолог з Гарвардського університету Джастін Ламіллєр провела дослідження найпоширеніших сексуальних фантазій, в якому взяло участь 4 тис. осіб. Найпоширеніша сексуальна фантазія виявилась - секс утрьох. Про це фантазують 89% респондентів.

"Я сподіваюся, що допоможу людям краще зрозуміти свої фантазії і не відчувати сорому, ніяковості і занепокоєння з цього приводу. При цьому я сподіваюся, що люди будуть частіше говорити про свої фантазії з партнерами", - говорить автор дослідження.

На другій сходинці опинився БДСМ. Про нього фантазують 65% учасників дослідження. На третьому місці, як не дивно, виявилася сексуальна різноманітність. Респонденти, які перебувають у тривалих стосунках чи шлюбі часто фантазують про секс із незнайомцем або незнайомкою.

Як повідомляв портал "Знай.uа" спільний побут понівечив теплі і піднесені почуття, згасла пристрасть, а поцілунки та обійми перетворилися на якісь автоматичні, трапляються як би "за розкладом" - так в основному починається розлучення ще задовго до формального підписання документів про розірвання шлюбу. Про ці стадії подружнього життя розповіли в ефірі своєї авторської програми "Тільки спокійно" провідні психотерапевт Олена Чабак та кандидат психологічних наук Геннадій Мустафаєв.