Вчені Американського суспільства харчування (American Society for Nutrition) на конференції В 2018 представили попередні результати низки наукових праць, в яких розкривається користь різних харчових продуктів для здоров'я людини.

Дослідження з участю пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою показало, що щоденне вживання яєць протягом 12 тижнів значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові.

Горіхи пеканы також нормалізують рівень цукру в крові і зменшують резистентність до інсуліну всього через чотири тижні після початку прийому, при цьому їх денна доза становила 42 грами.

Популярні новини зараз
Російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: "Просто показати" Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Результати наукової роботи, в якій взяли участь 101 677 осіб у віці 54-83 років, показали, що ферментовані молочні продукти з низьким вмістом жиру (йогурти) сприяли профілактиці колоректального раку. Інше дослідження з участю 706 добровольців продемонструвало користь листових овочів і ягід для зниження ризику розвитку хвороби Паркінсона.

Аналіз полісахаридів PPEP-1 і PPEP-2, виділених з їстівного гриба гливи степової Pleurotus eryngii, показав, що ці сполуки мають протизапальну дію. Інше дослідження, в якому взяли участь 14 тисяч осіб, продемонструвало, що ті, хто п'є три і більше чашок кави в день рідше потрапляють в лікарню з захворюваннями печінки.

"Знай.uа" нагадує, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун разом з лікарем-нейрохірургом Вадимом Ілляшенко розповіла, як впоратися з болем у спині.

"Фізична активність може замінити багато таблеток, проте ніякі таблетки не зможуть замінити фізичну активність. Тому якщо ви і далі продовжуєте шукати чудодійні препарати від болю в спині, то краще припиніть це робити. Таким чином ви заощадите свій час і гроші", - підкреслила Супрун.

За її словами, найголовніше при болю в спині - зберігати рухову активність наскільки це можливо і продовжувати виконувати фізичні вправи. За статистикою, вірогідність повторного нападу болю становить близько 30%.