Вчені Американського суспільства харчування (American Society for Nutrition) на конференції В 2018 представили попередні результати низки наукових праць, в яких розкривається користь різних харчових продуктів для здоров'я людини.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Дослідження з участю пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою показало, що щоденне вживання яєць протягом 12 тижнів значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові.
Горіхи пеканы також нормалізують рівень цукру в крові і зменшують резистентність до інсуліну всього через чотири тижні після початку прийому, при цьому їх денна доза становила 42 грами.
Результати наукової роботи, в якій взяли участь 101 677 осіб у віці 54-83 років, показали, що ферментовані молочні продукти з низьким вмістом жиру (йогурти) сприяли профілактиці колоректального раку. Інше дослідження з участю 706 добровольців продемонструвало користь листових овочів і ягід для зниження ризику розвитку хвороби Паркінсона.
Аналіз полісахаридів PPEP-1 і PPEP-2, виділених з їстівного гриба гливи степової Pleurotus eryngii, показав, що ці сполуки мають протизапальну дію. Інше дослідження, в якому взяли участь 14 тисяч осіб, продемонструвало, що ті, хто п'є три і більше чашок кави в день рідше потрапляють в лікарню з захворюваннями печінки.
"Знай.uа" нагадує, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун разом з лікарем-нейрохірургом Вадимом Ілляшенко розповіла, як впоратися з болем у спині.
"Фізична активність може замінити багато таблеток, проте ніякі таблетки не зможуть замінити фізичну активність. Тому якщо ви і далі продовжуєте шукати чудодійні препарати від болю в спині, то краще припиніть це робити. Таким чином ви заощадите свій час і гроші", - підкреслила Супрун.
За її словами, найголовніше при болю в спині - зберігати рухову активність наскільки це можливо і продовжувати виконувати фізичні вправи. За статистикою, вірогідність повторного нападу болю становить близько 30%.