Щоб підтримати пристрасть та сексуальне бажання у сімейній парі, мають вкладатись обидва партнери чи партнерки. Таку думку в рамках спеціального вебінару озвучили психотерапевтка, сексолог Олена Голоцван та засновниця першого в Україні lovespace-готелю Cherry Twins Олена Соловйова.

Сексолог наголосила, що поведінка пари у ліжку – це проекція їхнього щоденного життя.

"Якщо у пари накопичилося багато претензій один до одного і негативних якорів, якщо парі більше немає чим один одного здивувати у житті – воно проявляється і у ліжку. Ваша сексуальне життя з партнером стає сумним, нудним, фантазій ніяких немає і секс стає схожим на похід на ненависну роботу", – зазначила Голоцван.


При цьому вона наголосила, що для того, аби сексуальний потяг не зникав, обидва партнери мають докладати певні зусилля. При цьому важливо не лінуватись і не соромитись відкривати нові грані сексуальності один в одному.
Не можна залишатися щасливою парою, якщо все інтимне життя більше підходить під формулювання "подружній обов'язок".

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Важливо реалізовувати свої фантазії. З віком вимоги до життя змінюються, хочеться чогось більш вишуканого. Від сексу – в тому числі. Мудра людина навіть у сексі буде відкривати нові сторони. Секс змінюється протягом життя. Цього не потрібно боятися, – сказала лікарка.

Засновниця lovespace-готелю Cherry Twins наголошує, що парам потрібно дозволяти собі спонтанність в сексі і не соромитись втілювати у життя всі свої фантазії та експериментувати з іграми.

"Це додає чуттєвості. Тим же батогом партнера можна погладити – сам факт дотику батога до шкіри вже викличе нові емоції. Гра – це спосіб внести різноманітність у ту "битовуху", яка вбиває 90% пар. Боятись різноманітності у сексі – це останнє, що можна зробити. Якщо хочете, щоб сексуальне життя у вашій парі була яскравим і наповненим – потрібно експериментувати. Потрібно не боятися власних фантазій і вміти проговорювати їх з партнерами", – порадила Соловйова.

“Знай.ua” також нагадує про еротичний гороскоп, застерігаючи Стрільців від випадкових зв’язків.