Виявляється, ступінь матеріального статку чоловіка впливає на його вподобання в жіночій фізіології. Про це повідомили психологи і вчені, які з'ясували в ході дослідження - яких жінок чоловіки виберуть з меншим доходом.

Те ж саме і провели з групою чоловіків, у яких немає проблем з фінансами, передає Мedikforum.

Їм показували анімовані жіночі фігури з різним розміром грудей. Всі учасники експерименту повинні були оцінювати жінок за ступенем фізичної привабливості.

З'ясувалося, багаті чоловіки віддають перевагу жінкам з невеликим розміром грудей, а чоловіки з гіршим фінансовим становищем воліють пишногрудих жінок.

Потім експеримент повторили, але одна група добровольців була голодна, а друга - добре нагодована. Виявилося, що голодні чоловіки хочуть жінок з великими грудьми, а ситі - з меншими габаритами принад.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

У Володимира Зеленського "з'явилася" ще одна кохана жінка: "Завжди поруч"

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Показати ще

До речі, фахівці в області харчування відкрили дивовижні властивості води для роботи травної системи і зміни пропорцій фігури. Про такі відкриття обов'язково потрібно розповідати, особливо дівчатам, які мріють змінити своє тіло.

Якщо тобі хочеться поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту і при цьому зробити фігуру більш витонченою, озбройся незвичайною порадою — "правило склянки". Його суть полягає в наступному: не менше ніж за 15 хвилин до початку прийому їжі слід випити склянку води. Простіше не вигадаєш.

Вся справа в тому, що шлунок наповнюється рідиною, тобто його обсяг зменшується, у зв'язку з цим їжі ти з'їси набагато менше. Але і це ще не все, такий ритуал прискорює обмін речовин і навіть підштовхує в бік виходу токсини, що засмічують організм і солі, що скупчилися.

Нагадаємо, що міжнародна група вчених з Американського онкологічного товариства з'ясувала, наскільки сильно пасивне куріння шкодить дитячому організму.

Як повідомляв портал Знай.uа, гомеопатія абсолютно неефективна, більш того, на думку Уляни Супрун, в деяких випадках лікування гомеопатичними засобами небезпечно для життя.

Також портал Знай.uа писав, щоб продовжити своє життя на три роки достатньо всього лише щодня присвячувати 5-10 хвилин бігу.