Не складно уявити, що Стівен Кінг страждав колись проблеми з публічними виступами і сором'язливістю. Однак йому вдалося побороти сором'язливість, і тепер він ділиться власним досвідом. Про це повідомляє Clutch.

1. Метод Стівена Кінга

В одному з інтерв'ю письменник Стівен Кінг говорив: "Можливостей для сумніву в собі мільйон. Якщо я пишу швидко, записуючи сюжет, як він приходить на розум, тільки перевіряючи імена та моменти біографії персонажів, мені вдається зберегти початковий ентузіазм і в той же час втекти від сумнівів у собі, які тільки й чекають моменту".

Чим більше сором'язлива людина думає про ті проблеми, з якими вона може зіткнутися, тим більше зростає її тривога.

2. Метод Елеонори Рузвельт

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Дружина американського президента Франкліна Рузвельта була дуже сором'язливою. Довгий час вона не могла контролювати свої емоції, а новий статус вимагав масштабного спілкування з публікою. Їй вдалося подолати страх завдяки співпереживанню. Елеонора стала близькою до народу, до проблем темношкірих, і незабаром забула про нестачу.

3. Метод Джеральдін Чаплін, дочка Чарлі Чапліна

"Перед тим, як з'явитися на публіці, я забороняю собі думати про себе. Ні, я себе не принижаю, просто перестаю культивувати своє его – а як на мене будуть реагувати, а що про мене скажуть?.. Саме цього найбільше й боїшся, думаєш про це постійно – як тебе оцінять?".

4. Метод Альберта Ейнштейна

Геній зростав досить скромним і сором'язливим хлопчиком. Часто, він страждав від хворобливих образ з боку однолітків, але навчився з цим справлятися. Через час, перебороти недолік Альберту допомогла любов до фізики. Він здійснював дослідження, вивчав цю область, завдяки чому перестав бути ізгоєм суспільства.

5. Метод Махатми Ганді

Вибравши професію адвоката, він відчував себе не комфортно, плутав слова, робив великі паузи і розумів, що публічні виступи даються йому дуже важко. Незважаючи на це, він переїхав до Південної Африки, де почав активно допомагати людям, вислуховував їхні проблеми, давав різні поради. На думку психолога, саме це допомогло Махатми подолати свій комплекс.

Нагадаємо, Новий рік вже позаду, а це означає, що необхідно повертатися до спортзалу, відновлювати пробіжки і коригувати свій раціон і режим дня.

Крім того, Новий рік і Різдво зустріли, але на цьому свята не закінчуються.

Дивіться сюжет про здоров'я

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", птахів масово косить божевілля.