На виникнення хвороб впливає величезна кількість різноманітних факторів, починаючи від неправильного харчування, шкідливих звичок і закінчуючи емоціями, що руйнують нас зсередини. Дізнайся з матеріалу Clutch про те, які емоції провокую смертельні хвороби.

Велика радість не принесе щастя

Позитивні емоції — це добре, але навіть вони не завжди приносить користь. Медиками доведено: надмірні емоції ведуть до хвороб серця, зокрема, до інфаркту.

Постійна печаль отруює повітря

Сильна печаль здатна вбити людину. Стан туги призводить до ураження легенів людини. Для того, щоб продовжувати повноцінне життя і звільнити в ньому місце для щастя, необхідно відпустити причину постійного смутку. Одним з кращих способів є ритуал проти туги. Адже що б не трапилося в минулому, життя має продовжуватися.

Гнів — вибуховий пристрій

Під час бурхливої сварки або стримуваного, але киплячого всередині гніву, права сторона тіла злегка німіє, шлунок стискається, а на язику з'являється гіркуватий присмак? Причина цього в тому, що гнів, подібно вибуховому пристрою, розриває на клаптики енергію чакри, що відповідає за волю і спокій. Згубна енергія гніву після вибуху важчає і як би осідає по краях живота, створюючи енергетичний блок. Це призводить до важких хвороб печінки.

Заздрість вб'є радість і любов

Людина, яка заздрить, забирає собі всі приховані проблеми, хвороби і нещастя того, кому позаздрив. Від цього страждають біологічні фільтри: печінка і нирки.

Порожні сльози до добра не доводять

Сльози — дуже сильний процес, що допомагає нам виплеснути з себе емоциї, що б'ють через край. Однак, якщо постійно плакати, можна викликати ураження серця і серцевої оболонки.

Стах забирає сили

Страх роблячи нас вразливими. Постійний страх призводить до цукрового діабету, хвороб жовчного міхура і виразок шлунку.

Нагадаємо, вчені з США та Китаю вважають, що негативний вплив забруднення атмосфери на когнітивні здібності збільшується з віком і особливо стосується чоловіків зрілого віку та людей з невисоким рівнем освіти.

Як повідомляв Знай.ua, їжа для розуму: вчені розповіли, що їдять генії.

Також Знай.ua писав, 10 простих правил, які вбережуть від смертельної хвороби.