На виникнення хвороб впливає величезна кількість різноманітних факторів, починаючи від неправильного харчування, шкідливих звичок і закінчуючи емоціями, що руйнують нас зсередини. Дізнайся з матеріалу Clutch про те, які емоції провокую смертельні хвороби.

Велика радість не принесе щастя

Позитивні емоції — це добре, але навіть вони не завжди приносить користь. Медиками доведено: надмірні емоції ведуть до хвороб серця, зокрема, до інфаркту.

Постійна печаль отруює повітря

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Сильна печаль здатна вбити людину. Стан туги призводить до ураження легенів людини. Для того, щоб продовжувати повноцінне життя і звільнити в ньому місце для щастя, необхідно відпустити причину постійного смутку. Одним з кращих способів є ритуал проти туги. Адже що б не трапилося в минулому, життя має продовжуватися.

Гнів — вибуховий пристрій

Під час бурхливої сварки або стримуваного, але киплячого всередині гніву, права сторона тіла злегка німіє, шлунок стискається, а на язику з'являється гіркуватий присмак? Причина цього в тому, що гнів, подібно вибуховому пристрою, розриває на клаптики енергію чакри, що відповідає за волю і спокій. Згубна енергія гніву після вибуху важчає і як би осідає по краях живота, створюючи енергетичний блок. Це призводить до важких хвороб печінки.

Заздрість вб'є радість і любов

Людина, яка заздрить, забирає собі всі приховані проблеми, хвороби і нещастя того, кому позаздрив. Від цього страждають біологічні фільтри: печінка і нирки.

Порожні сльози до добра не доводять

Сльози — дуже сильний процес, що допомагає нам виплеснути з себе емоциї, що б'ють через край. Однак, якщо постійно плакати, можна викликати ураження серця і серцевої оболонки.

Стах забирає сили

Страх роблячи нас вразливими. Постійний страх призводить до цукрового діабету, хвороб жовчного міхура і виразок шлунку.

Нагадаємо, вчені з США та Китаю вважають, що негативний вплив забруднення атмосфери на когнітивні здібності збільшується з віком і особливо стосується чоловіків зрілого віку та людей з невисоким рівнем освіти.

Як повідомляв Знай.ua, їжа для розуму: вчені розповіли, що їдять генії.

Також Знай.ua писав, 10 простих правил, які вбережуть від смертельної хвороби.