Ізраїльські вчені провели масштабні дослідження, щоб довести, що здорового харчування насправді не існує. Про це читайте в матеріалі Clutch.

В інститут Вейцмана в Ізраїлі експерти провели дослідження, метою якого було довести, що правильне харчування не завжди позитивно позначається на здоров'ї людини. Вчені задіяли 800 добровольців, які не побоялися поринути в безодню різноманітної їжі. Частина людей змінила свій раціон на користь здорових продуктів, в той час як інша група харчувалася всім підряд. Усього в експерименті було 47 тисяч продуктів.

Кілька років фахівці уважно стежили за учасниками і в результаті прийшли до несподіваного висновку. Реакція на той чи інший вид харчування — індивідуальна. Тобто ті, хто їв правильну їжу могли почувати себе погано, а ті, хто наминав піцу за обидві щоки, не помічали жодних нездужань.

За показниками так само були відмінності. Знаменитий "глікемічний індекс" здав свої позиції під натиском вчених. Зміни рівня цукру в крові, як відповідна реакція на одну і ту ж їжу у кожного учасника експерименту була своя. Такі спостереження потрібно брати до уваги, коли людина не може схуднути, хоча харчується правильно. Або навпаки, коли їсть все підряд, але при цьому не набирає вагу.

Популярні новини зараз

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Звичайно, повністю довіряти таким висновками не варто. Адже одним дослідженням завжди в противагу знайдуться інші, здатні зруйнувати теорію першого. Але при цьому певні висновки для себе зробити варто. Продуктовий кошик у кожного свій, індивідуальний. Потрібно пробувати, аналізувати, приймати рішення, при необхідності здавати аналізи. Коли дієтологи прописують одне меню для всіх і ми слідуємо йому — це велика дурість. Організм подає сигнали і знаки, а ми повинні їх прийняти, зрозуміти і використати.

Нагадаємо, дієтологи з Великобританії з'ясували, що дієта з ключовим компонентом вином дозволяє швидше скинути зайві кілограми і сантиметри в талії.

Як повідомляв Знай.ua, відмовитися від улюблених, але шкідливих продуктів дуже складно. Але можна легко вирахувати для себе правильний раціон, визначити калорійність і скористатися перевіреними порадами.

Також Знай.ua писав, правильна дієта може не тільки поліпшити самопочуття і прибрати зайві кілограми, але і сповільнить процес старіння.