Не важливо, що ви за людина, про що мрієте і куди прагнете, кінцева мета кожного з нас - щастя. Але завжди знаходиться щось, що віддаляє нас від цієї єдиної мрії, і це "щось" - ми самі, а вірніше, наші обмеження, які роками вибудовуються навколо, і як бетонні стіни відгороджують нас від щасливого життя. Повідомляє Clutch.

Випадково чи спеціально, ми кожен день обмежуємо себе в чомусь, ховаємося від життя в якихось його аспектах, і якщо в один прекрасний день ці перепони впадуть, яким дивовижним стане життя. Втім, можна не чекати цього дня, а самостійно наближати його.

Візьміть на озброєння ці прості звички і вже через тиждень, ви побачите, як ваше життя зміниться на краще.

1. Ставте твір мистецтва на заставку робочого комп'ютера.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші
Показати ще

2. Навчиться добре грати в складну гру. Наприклад, карткові - бридж, преферанс, твіст, настільні - монополія, манчкін, спортивні - гольф, поло, крокет, шахи.

3. Обзавівшись новою звичкою. Наприклад, робити нескладний комплекс з йоги вранці. Або просту зарядку. Або недовгу прогулянку по вечорах.

4. Освойте кілька технік медитацій щоб заспокоїти душу і тіло. Медитація допоможе зібрати всі думки в купу і визначитися з метою.

5. Спробуйте зрозуміти щось, що раніше було вам незрозуміло - філософське вчення, складний фільм, книгу, творчість художника. Постарайтеся розглянути це з різних сторін, приміряти на себе різні точки зору, почитати відгуки інших людей, критику, історію створення, коментарі.

6. Заведіть друзів з інших країн - частіше спілкуйся з ними особисто, по телефону, на Facebook.

7. Витрачайте час, щоб добре розібратися в якій-небудь темі. Наприклад, вина, сири, індійський текстиль, італійська архітектура, грецька скульптура і так далі.

8. Купіть полотно, спробуйте намалювати картину. Для тих хто не вміє малювати взагалі, є відмінна річ, називається малюємо за номерами.

9. Почніть слухати пізнавальні подкасти.

10. Кожен день читайте випадкову статтю у Вікіпедії.

11. Перестаньте дивитися телевізор.

12. Проконсультуйся з імідж-консультантом або стилістом, скоректуйте свій образ.

13. Спробуй написати коротке оповідання, сценарій, скетч або хоча б пізнавальний пост в Instagram.

14. Сходіть на кілька заходів, на які ви б ніколи б не пішли: концерти нетипової для вас музики, вечірки в незвичайному форматі, виставки, флешмоби, лекції.

15. Змініть підхід до подорожей. Якщо ви подорожуєш на літаку - спробуй поїзда. Якщо ви зупинялася в дорогих готелях - спробуй CouchSurfing. Поїдьте на континент, на якому ви ніколи не були.

Як повідомляв портал "Знай.uа", поняття людського щастя вивчають філософи, психологи, богослови, фізіологи - все науки пояснюють це почуття по-своєму, але сходяться в одному - навчитися бути щасливим цілком реально. А що повинна знати справжня жінка, щоб бути щасливою?