Не так давно американські вчені з'ясували, що розподіл обов'язків по будинку між подружжям, виявляється, істотно впливає на їх сексуальне життя.

Так, психологи стверджують, що при рівному розподілі домашніх обов'язків чоловік і дружина отримують більше сексуального задоволення. Про це передає Life з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Social Forces.

Наголошується, що вчені проаналізували стосунки понад 1100 подружжя, середній вік яких становив 55 років, а тривалість їхнього шлюбу — 27 років.

У ході експерименту з'ясувалося, що, коли обов'язки між партнерами розподілені порівну, обоє відчували більше задоволення в сексі. Причина цього — моральне задоволення від подібного поділу і кількість вільного часу, яку пари могли провести разом.

Як відомо, зараз повний робочий проводять 57% жінок, виконуючи при цьому в два рази більше домашніх обов'язків, ніж чоловіки. Як підкреслили психологи, для повноцінного і щасливого подружнього життя важливий рівний розподіл домашніх обов'язків.

Популярні новини зараз
Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Нагадаємо, що особливим днем у християнстві є четвертий день Великої Седмиці. Він називається Чистий четвер.

За дві тисячі років християни виробили спеціальні ритуали, які допомагають їм правильно зустріти Неділю Христа. Існує безліч традицій, обрядів, прикмет, які пов'язані з цим днем. Із самої назви "Чистий Четвер" випливає, що в цей день усі християни повинні митися і бути чистими.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що турботливий чоловік намагався привернути увагу дружини і зробити для неї щось незвичайне. Житель Австралії вирішив убити двох зайців одним махом, але вбив трьох. Так, в мережі з'явилися дивні фотографії, на яких хлопець намагався виглядати то господарем, то спокусником, використовуючи пилосос і капсули для прання.

Цей чоловік не належить до тих, хто рветься постійно займатися домашніми справами, такими, як прибирання, але заради дружини він готовий на багато що. Тому, коли вона пішла на роботу, а чоловік залишився вдома, він придумав, як змусити її думати про нього на відстані.