Ви все ще на дієті? Тоді ваш мозок в небезпеці

поділитись
Про "побічні ефекти" від дієти з низьким вмістом калорій заявили французькі вчені

Вчені Національного центру наукових досліджень Франції провели випробування на сірих мишачих лемурах і довели, що тривала дієта з низьким вмістом білка здатна завдати серйозної шкоди здоров'ю і частково пошкодити головний мозок.

Дослідники дізналися, що при дотриманні тривалої низькокалорійної дієти у лемурів з контрольної групи вдалося зафіксувати зміну біохімічних процесів і структури деяких частин головного мозку, наприклад сірої речовини, яка бере участь у механізмі регулювання центральної нервової системи.

При цьому скорочення споживаної калорійної їжі позитивно позначилося на тривалості життя в середньому тварини, переведені на низькокалорійну дієту, без шкоди здоров'ю живуть вдвічі довше.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", популярний дієтолог Підлогу Солтер, засновник програми Fit In Your Dress, заявив, що вегетаріанський фаст-фуд зовсім не краще м'яса, як вважають багато. Також, він підрахував, що в більшості випадків страви в вегетаріанських закусочних містять набагато більше калорій і натрію, ніж м'ясні страви.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
Дієта, проблеми, здоров'я
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг 100 найбагатших людей України
0
0
00:58 22.04.2018
Відомий історик розкрив всі карти
0
0
00:47 22.04.2018
У Києві затримали важливу "шишку" з Міноборони
0
0
21:56 21.04.2018