У ніч на понеділок, 13 серпня українці зможуть спостерігати неймовірне природне дуже видовищне явище – метеоритний потік Персеїди.

Прийдешній зорепад має намір стати найкрасивішим у цьому році. Він випадає на час максимальної активності метеоритного дощу.

Метеоритний дощ пройде біля Землі в середині серпня. Свого піку він досягне 12-23 числа.

Фахівці Міжнародної метеоритної організації розповіли, що швидкість падіння малих небесних тіл буде досягати 100 метеорів на годину.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Варто зазначити, що явище, яке прийнято називати зорепадом насправді є метеоритним потоком, який потрапляє в атмосферу Землі і згорає там.

З 12 липня по 23 серпня очікується метеорний потік Дельта-Аквариды - один з наймасштабніших зорепадів. Цей потік утворюється при руйнуванні об'єкта, з якого утворилися сучасні комети Марсдена і Крахта.

При входженні в атмосферу Землі, вони згорають, генеруючи при цьому спалах світла. Метеорний потік Аквариды зустрічається двічі на рік - влітку потік Дельта-Аквариды, навесні Ця-Аквариды.

Найкращим майданчиком для спостереження метеорного потоку може послужити місцевість за межами міста, оскільки міська світло також перешкоджає гарної видимості.

Нагадаємо, астрономи знайшли ознаки життя на супутнику Сатурна.

Як повідомляв Знай. ua, земляни побачать метеоритний потік Дельта-Аквариды.

Також Знай. ua писав, що астрономи влаштують перегони з астероїдом-сигарою.