Відносини між представниками деяких сузір'їв здатні привести тільки до конфліктів і розставання. Дізнаємося шість найнесумісніших пар по знакам Зодіаку.

Овен і Телець - впертий і ще наполегливіший

Невгамовний Овен все життя женеться за новими відчуттями і яскравими подіями. І дня не проживає без авантюр і пригод! Його стомлює буденність. Побутові проблеми навивають нудьгу.

Козеріг і Близнюки - боротьба протилежностей

Козеріг - головний консерватор зодіакального кола. Близнюки - знак новаторів і бунтарів. У цій парі стикаються несумісні темпераменти і якості характеру. Ужитися ніяк не зможуть розсудливість і навіженість, раціоналізм і емоційність, розважливість і легковажність.

Популярні новини зараз

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Рак і Водолій - домосід і бунтар

Раки - страшенні прихильники традицій. Затишний будинок, смачна вечеря, задушевна бесіда в колі сім'ї - межа їх мрій. Якщо ці хлопці не задкують назад, то стоять на місці. Чого не можна сказати про Водоліїв.

Лев і Діва - вогонь і лід

Лев і Діва прекрасно уживаються в робочому колективі. Утворюють продуктивне поєднання як колеги. Але як друзі або пара коханих вони несумісні. Якщо, звичайно, не підходять до відносин, як до ділового проекту.

Терези і Риби - зіткнення розуму і почуттів

У представників цих знаків Зодіаку дуже мало шансів знайти спільну мову. Вони ніби існують у різних всесвітах. Терези завжди керуються логікою і здоровим глуздом. Риби живуть волею почуттів і емоцій.

Стрілець і Скорпіон - шторм і штиль

Стрілець і Скорпіон - "вибухонебезпечна" зодіакальна суміш. Кожен закоханий тут натура пристрасна і неабияка. Їх характери повні сюрпризів. Один партнер ніколи не знає, чого очікувати від іншого.

Дивіться сюжет про гороскоп