Сексологи стверджують, що 15% жінок взагалі не здатні відчувати оргазм. Це варіант норми. А в інших 85% випадках можна і потрібно розбиратися, вирішувати.

І якщо це не фізичні недуги, начебто гормонального дисбалансу або захворювань сечостатевої системи, отже, цілком ймовірно, проблема носить психологічний характер.

Можливо, що саме нижченаведені причини заважають вам отримати задоволення в повній мірі?

Хронічна втома. Стрес, негатив, низка неприємностей вимотують і організм в цілому, і мозок окремо. Якщо добрався до ліжка, в голові одна думка – впасти і заснути.

Депресія. Причин цього стану може бути мільйон, все не перерахувати. Але на одній з них зупинимося детальніше – це нездатність отримати оргазм.

Занижена самооцінка. Це про тих дівчат, які не впевнені, що вони чудово виглядають. Тим більше без одягу. І уявляють – целюліт, відвислі боки, кривуваті ноги і непримітна груди не додають чарівності.

Боязнь насолоди. Рідко, але буває. Цей страх називається гедонофобией. Страждають подібним розладом впевнені: дозволивши собі випробувати щось дуже приємне, вони повинні будуть заплатити за це дуже високу ціну.

Зникнення потягу. Пристрасті вщухли, побут заїв, а коханий чоловік раптом став тим типом, який забув купити хліб або закрити тюбик із зубною пастою.

Сексуальна безграмотність. Можна відправитися в ліжко з Казановою і при цьому не досягти оргазму ні разу.

Нагадаємо, група вчених з Британії прийшла до висновку, що оргазм впливає на погіршення зору у чоловіків.

Крім того, останнім часом хакери все частіше стали полювати на оголені фото знаменитостей, а їх жертвами стають не тільки голлівудські зірки, але й російські.

Дивіться сюжет про стосунки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", виродки накачали дитину наркотиками і продавали для розваг.