Деякі кажуть, що технології винні в безсонні. Що, якби ми сказали вам, що безсоння є і у тварин і комах, або що ваша проблема безсоння може бути спадковою?

Яка б не була причина, у кожної проблеми є рішення. Є багато способів допомогти вашим очам заснути. Найдієвіші з них ви знайдете в цьому матеріалі.

Повна темрява

Для здорового сну перша вимога — ідеальна атмосфера в кімнаті. Відсутність всіх вогнів приведе вас до успішної ночі відпочинку. Тому на вікна краще повісити вертикальні жалюзі або щільні штори. Але це ще не все. Навіть найменше світло, що виходить від iPad або миготливе світло від ноутбука, може відволікти вашу увагу і не дати вам заснути.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби
Показати ще

Медитація

Медитації можна приписувати рішення багатьох проблем. Сюди також відносяться проблеми зі сном. Згідно з дослідженням у Стенфорді в 2009 році, люди, які дотримуються програми медитації, щоб швидше заснути, змогли заснути в два рази швидше, ніж ті, хто не медитував.

Режим сну

Цей факт відомий всім, хто говорить вам іти спати в той же час кожну ніч. З нашими щільними графіками ми не схильні дотримуватися режиму сну, особливо у вихідні, і це так неправильно.

Виняток денного сну

Для швидкого засипання вночі вам слід уникати денного сну. Принаймні дуже довгого. На думку експертів, вам потрібно певну кількість годин сну за віком. Денний сон повинен тривати не більше 20-25 хвилин.

Ароматерапія

Лаванда володіє прекрасним ароматом, а також терапевтичною перевагою — вона використовується як активатор сну. Дослідження показали, що запах лаванди може допомогти людині заснути швидше і глибше.

Включаємо фантазію

Забудьте овець. Підрахунок їх тільки змусить ваш мозок турбуватися і не буде гарантувати швидкий сон. Замість цього вчені тепер згодні з тим, що, якщо ви хочете швидше заснути, ви повинні представити свої улюблені місця і згадати речі, які розслаблюють ваш розум.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, чому жінкам корисно рано прокидатися