Як відомо, найчастіше надмірна пітливість виникає при фізичних навантаженнях або високій температурі. В таких випадках це явище цілком нормальне. Однак причиною надмірної пітливості чи гіпергідрозу можуть бути збої в роботі фізіологічних систем людини. Про це інформує "Живи Активно".

Відомий кардіолог Ольга Копаниця пояснила, як зменшити надмірну пітливість.

Для цього рекомендується придбати антиперспірант, який бореться проти підвищеної пітливості. Такий засіб може блокувати до 40% потових залоз.

Також щоб зменшити пітливість, можна носити одяг з натуральних тканин, позбавитися від хронічних захворювань і попередньо звернутися до лікаря для вибору заспокійливих засобів і препаратів кальцію. Крім того, пітливість рук, пахвових западин і стоп може подолати протирання слабкими розчинами формаліну, таніну (але тільки в короткий період часу).

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Вирішити цю проблему можна за допомогою хірургічного втручання – видалення ділянок шкіри, що містять значну кількість потових залоз. Для боротьби з надмірною пітливістю використовують ін'єкційні препарати – ботокс і диспорт. Вони блокують роботу дрібних нервових закінчень і тим самим порушують регуляцію потовиділення.

Варто нагадати, що перш, ніж вдатися до лікування, необхідно проконсультуватися з лікарем для вибору найкращої методики.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що неприємний запах з рота часто є причиною певних труднощів при спілкуванні з іншими людьми. Часто сама людина не в змозі помітити неприємний запах, а, отже, він не може зрозуміти причини його виникнення і тим більше розібратися, як позбутися від цієї проблеми.

Хвороби ротової порожнини: карієс, стоматит, пародонтит, а також запалення ясен. У цьому випадку рішення просте: слід відвідати стоматолога, пройти курс лікування і забути назавжди про неприємності. Поганий запах може бути наслідком хвороб органів травлення, шлунково-кишкового тракту, хвороб нирок, печінки.