Під час проповіді у перший день читання Великого Покаянного Канону Блаженніший митрополит Онуфрій звернувся до пастви з закликом знайти для себе правильну міру посту і молитви.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

"По милості Божій, дорогі брати і сестри, ми вступили в Святу Чотиридесятницю. Ми почали Святий Великий Піст", – сказав предстоятель української православної церкви.

Онуфрій вважає, що під час посту людина особливо інтенсивно працює над відновленням зруйнованого гріхом образу Божого в собі і дуже важливо знайти свою індивідуальну міру їжі і молитовного подвигу в цей час.

"Земне життя так влаштоване, що все, що ми тут нажили, ми залишаємо, і беремо з собою тільки духовний скарб, який ми зуміли зібрати з допомогою посту і молитви. Найактивнішим періодом відновлення образу Божого в людині є час Святого і Великого Посту. Однак нам слід поводитися розважливо і обережно, підшукуючи ліки, які не стали б тим тягарем, що зламає нас, але стали б сособами нашого зцілення", - підкреслив служитель УПЦ.

Популярні новини зараз

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

При цьому архіпастир додав, що скоромна їжа, до якої ми звикли, не є природною для нас, найбільш корисна їжа для людини – рослинного походження.

"До потопу люди не вживали м'ясної їжі взагалі, і вони жили набагато довше, ніж ми з вами. Адам прожив 930 років, інші жили в середньому 900 років. У них їжею були різні трави і плоди дерев – і цього було досить, щоб бути сильними тілом і здоровими, щоб прожити близько тисячі років", – сказав Митрополит Онуфрій.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що опублікований календар харчування по днях Великого пісту.