Вчених, який керував дослідженням стовбурових клітин і експериментами по клонуванню, розповів про свою теорію загробного життя.

Роберт Ланц, декан Університету Уейк Форест, вважає, що життя людини не закінчується після біологічної смерті. На його думку, померши, люди потрапляють в паралельний світ, де живуть в іншій формі.

Свою теорію Ланц доводить існуванням містичних істот, які ненадовго виявляються на нашій планеті і повертаються у свою паралельну реальність. Серед них – снігова людина, русалки, дивні чудовиська, яких людина може бачити, якщо паралельний світ стикається з нашим. Вчений порівнює життя людини з квіткою, який після цвітіння не зникає назавжди, а знову зацвітає.

"Знай.uа" нагадує, що одна з фотографій, яка потрапила в мережу, змусила весь світ тремтіти. Коли батько вирішив сфотографувати дочка на березі моря, то від побаченого в кадрі застиг від жаху.

На цьому відео ви побачите дівчинку, за спиною якої на фотографії сховалося щось. На одному з кадрів дівчинка стоїть на тлі моря, на перший погляд, нічого особливого. На іншому схожому фото можна чітко побачити,що з ногами дівчинки виглядають чорні чоботи, а з боку частина одягу, схоже на сорочку блакитного кольору.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонери отримають "подвійні", та навіть "потрійні" пенсії: у ПФУ озвучили вимоги Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину Потрібно мобілізувати у першу чергу: ексчиновник розповів, хто має поповнити лави захисників Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників
Показати ще

Також нагадуємо, здавна в районі Бермудського трикутника у водах Атлантичного океану зникало безліч повітряної і військової техніки з усім екіпажем на борту. Багато вчених переконані, що подібні аномалії в даному районі мають логічне пояснення.

Дослідники вважають, що навігація в цьому районі досить непроста і також існують численні мілини, а життя пілотів і моряків також забирають миттєво утворюються шторми і циклони. Подібні аргументи звучать логічно, однак скептики звертають увагу на те, що в цьому місці відбувається в рази більше пропаж, ніж в будь-якому іншому ділянці Атлантичного океану.

Дослідженнями в цій області займалися метеорологи з Америки.