Мережа кишить інформацією про сумісність різних знаків Зодіаку, сумісність імен, прізвищ, дат народження і багато чого іншого, і практично скрізь досить багато точок дотику. Однак астрологи все ж виділяють три зодіакальних союзи, несхожість яких настільки велика, що практично прирікає закоханих на швидкий або не дуже розрив.

Які пари знаків Зодіаків максимально несумісні?

Рак і Терези


Ніби як вони такі схожі! І між ними стільки спільного! І чому б їм не бути ідеальною парою? Але насправді Рак обожнює світське життя, а Терези надто вже серйозні домосіди, шанувальники спокою. І одного разу ця їхня відмінність стає істотним каменем спотикання.

Лев і Діва


Леви намагаються за всяку ціну, всіляко підтримувати свого партнера. Особливо коли мова йде про ті чи інші нові починання! Але при цьому Діва дуже багато критикує, постійно піддає все сумніву - в результаті все, що вона робить, просто приречене на провал... Адже критика - це те, чого природа Левів ніколи не прийме!

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Скорпіон і Стрілець


Скорпіон дуже складний, дуже вже емоційний, пристрасний... Стрілець при цьому виключно спокійний, терпіти не може виявляти свої почуття. Так що, коли доходить до важких моментів у відносинах, починаються досить серйозні проблеми.


Скорпіон - це Вода, а Стрілець - Вогонь. Тут і думати нема про що - вода гасить вогонь. Тому складно собі уявити стосунки Рака, Скорпіона і Риб з Овнами, Левами і Стрільцями... погасять одне одного і розійдуться скривдженими і розчарованими. Так, часом Леви милуються "чарівними маленькими Рибками", а Скорпіон знаходить, про що посперечатися з Овном так, щоб обидва отримали задоволення. Але це поодинокі моменти, а якщо говорити про довгограючу перспективу - тут повний провал.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які знаки Зодіаку вирізняються особливо сильною енергетикою.