Група дослідників спільно з науковцями "Товариства збереження тварин Індії" зустріла в національному парку слониху-курця. Після деяких спостережень за твариною, вчені зробили висновок, що самка збирає з землі шматочки палаючого деревного вугілля, однак спроби остудити його привели до утворення дуже незвичайної для тварин і шкідливої для людини звички. Про це повідомляють ЗМІ.

Відео зі слонихою-курцем опублікувало на своєму YouTube-каналі "Товариство збереження диких тварин". Раніше вчені і дослідники природоохоронної організації розмістили в індійському національному парку Нагарахол відеокамери, за допомогою яких збиралися спостерігати за популяціями тигрів.

Але коли фахівці вирушили до парку, щоб перевірити записи, то біля однієї з камер зустріли не смугастих хижаків, а слониху.

Тварина стояла неподалік від стежки і перебирала хоботом траву. Здавалося, слониха вирішила поїсти. Але потім за допомогою хобота вона відправила до рота те, що підняла з землі, і у вчених з'явилися деякі сумніви з приводу її заняття, так як вирвався з пащі тварини величезний клуб диму.

Закінчивши з першою порцією, слониха як ні в чому не бувало опустила хобот у траву і продовжила заняття. На думку біолога Варуна Ґосвамі, який застав незвичайну поведінку самки, вона намагалася поїдати деревне вугілля, попередньо охолоджуючи його.

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів
Показати ще

Однак шматки ще недостатньо охололи, тому разом зі шматочками деревного вугілля в хобот тваринного потрапляло чимало диму. Але, здається, слонихі це зовсім не заважало.

Аргументуючи свою позицію, Ґосвамі додав, що тварини нерідко поїдають деревне вугілля після пожеж і ударів блискавок.

І судячи з дій слонихи, після такого обіду в її організмі не залишиться шкідливих речовин.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", магнітні бурі погубили найрозумніших тварин планети.