Одним із сумних підсумків 2017 став список зниклих видів тварин. За цей рік ми втратили відразу декількох представників багатої фауни Землі. Причому, названі лише ті, яких зафіксував еколог Обернского університету (США) Девід Стен.

В цьому році у переліку виявилися кажан, кіт і кілька ящірок. Кіт-рибалка повністю зник з острова Ява (Індонезія), де завжди жив. А з острова Різдва, який розташований на північний захід від Австралії, пропали три види ящірок: гекон Лістера (Lepidodactylus listeri), синьохвостий сцинк та лісової сцинк. Так само там пропав ще один споконвічний житель – кажан Pipistrellus murrayi.

“Відверто кажучи, пригнічує постійно думати про те, що деякі істоти покинули наш світ назавжди і ми більше ніколи їх не побачимо. Але я вважаю, що це важливо для нас знати про вимирання і втрати реальних видів, а не тільки статистичні дані", – пояснює учений.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

За словами Стена, масового вимирання тваринного світу поки ще не відбувається. Але такі приклади – сигнал для людства: потрібно вживати заходів для збереження зникаючих видів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що джунглі амазонки приховували унікальну аномарию.