14 травня, о 18:30 у приміщенні Українського інституту майбутнього (вул. О. Гончара, 65, пов. 6) ми презентуємо розділ Економічної Стратегії "Україна 2030Е — країна з розвинутою цифровою економікою".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧи знаєте ви, що частка цифрової економіки у ВВП найбільших країн світу складає від 6 до 15%. У 2030Е вона досягне 50–60%. В Україні на сьогодні її частка — близько 4%.
Цифрова економіка — це не окремий сектор ВВП, як, наприклад, IT або промисловість, це платформа трансформації секторів економіки та сфер життя.
Крім підвищення рівня продуктивності, яке отримують компанії від цифрових технологій, є ланцюг непрямих переваг від цифровізації, — заощадження часу, створення нової цінності та попиту на нові товари й послуги. Та навіть нових індустій
Цифровізація вже сьогодні змінила окремі галузі. Наприклад, Alibaba не веде власної торгівлі, Uber не володіє власним автопарком, Airbnb не має власних готелів.
Завдяки цифровим технологіям в України з'явився шанс. Ми можемо зробити інноваційний стрибок та кардинально покращити рівень життя, економічного розвитку та конкурентоздатності країни.
Чи реально збільшити номінальний ВВП України у 8 разів до $ 1 трлн у 2030Е? Цілком, якщо розпочати масштабну технологізацію, цифровізацію та трансформації, починаючи від держапарату і до всіх індустрій та сфер життя людини (цифрові робочі місця, «розумні» міста, цифровізація освіти, туризму, енергетики тощо).
Про це ми розповімо під час презентації розділу Економічної Стратегії "Україна 2030Е — країна з розвинутою цифровою економікою". Для реєстрації:
Питання, що будуть розглядатись:
- Концепція Стратегії України 2030: чому цифровізація є найважливішим фактором досягнення ВВП $ 1 трлн
- Сценарії розвитку цифрової економіки України
- Важливість інфраструктурних цифрових платформ
- Ініціативи і проекти цифрової трансформації в Україні
- Ризики та вигоди цифровізації
Спікери:
- Анатолій Амелін, економіст, директор економічних програм Українського інституту майбутнього
- Валерій Фіщук, BDM/GR Cisco, член ради директорів Digital Transformation Institute, віце-президент асоціації «Інноваційний розвиток України»
- Єгор Чернєв, консультант з інновацій та цифрової трансформації, голова ГО Innovative Nation, член ради руху Industry 4.0 Ukraine
- Володимир Матюшко, кандидат технічних наук, незалежний експерт з ІКТ, цифрових інфраструктур та суспільства
- Олександр Юрчак, директор Асоціації "підприємств промислової автоматизації України"