Украинского парламентария и основателя курорта Буковель Александра Шевченко облили нечистотами с ног до головы. 

Об этом сообщает портал "Стена"

Александр Шевченко
Александр Шевченко

"Ужас. Народного депутата гов*ом облили. Сашу Шевченко. От своло*и. Фу, воняет. Саша – это за что такое? За то, что ты людей говн*м обливаешь?", - говорит оператор на видео.

Стоит отметить, что Александр Шевчено является партнером бизнесмена Игоря Коломойского по курорту Буковель.

Читай Знай.ua в обновленном чате Viber! Присоединяйтесь!

На самих кадрах видно Александра Шевченко, который "с ног до головы" облит нечистотами. При этом, он снял футболку, чтобы как-то вытереться. Тем не менее, они остались у него на голове и плечах.

Якщо ти все життя обливаєш людей лайном, то рано чи пізно лайном облиють тебе. Навіть якщо ти друг олігарха і власник Буковелю!

Geplaatst door Pravda/Правда op Donderdag 13 juni 2019

Сам Шевченко поделился подробностями происшествия на своей странице в социальной сети Facebook, где рассказал, что именно произошло.

Неприятный инцидент произошел в четверг, 13 июня, после того, как ему позвонил владелец иванофранковской строительной компании Мельник Груп Дивелопмент Иван Мельник и назначил встречу в парке Военных Ветеранов в Ивано-Франковске в присутствии своего делового партнера. 

"Я встретился с Иваном Мельником и его партнером-бандитом. Они сразу же начали угрожать мне. Требовать, чтобы я не выдвигался в Верховную Раду Украины от города Ивано-Франковска..."

Друзі! Хочу повідомити вас про події, які сталися сьогодні…. Сьогодні вдень мені зателефонував власник іванофранківської будівельної компанії «Мельник Груп Дівелопмент» Іван Мельник. Він запропонував зустрітися, щоб обговорити якісь важливі питання. Чомусь він наполягав на зустрічі в парку Військових Ветеранів, і в присутності якогось свого ділового партнера. Цим діловим партнером, як виявилося, був бандит Мирослав Кальян, відомий в злочинних колах за прізвиськом «Патлатий». Він неодноразово уникав кримінальної відповідальності за скоєні злочини – стрільба, замахи на людей і інше. Чому цей бандит на свободі і не поніс відповідальності за скоєне – це питання до правоохоронців. Але сьогодні про інше. Я зустрівся з Іваном Мельником і цим його партнером-бандитом. Вони зразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії «Слуга народу». Мельник і бандит Патлатий погрожували почати проти мене компанію з оббріхування в засобах масової інформації, в тому числі тих, які належать пану Мельнику. Не подіяло.. Тоді вони з вереском опустилися до погроз фізичною розправою мені та моїй родині…. І на ці неадекватні викрики я лише у відповідь посміявся. А потім під виглядом працівника комунальних служб міста до нас підійшов чоловік і облив мене з відра брудом. Вони і далі кричали і погрожували… Звичайно що залякати мене ніколи нікому не вдасться. …Я вимагаю в правоохоронних органів надати оцінку діям і погрозам злочинного угрупування щодо народного депутата. Також звертаюся до Володимира Зеленського – пане президенте, прошу вас надати оцінку цим бандитам, які, прикриваючись вашим ім’ям, прагнуть завдяки рейтингу партії «Слуга народу» проникнути в Верховну Раду. Очевидно, що прагнуть вони туди зовсім не для служіння народу, а для того, щоб грабувати народ. Переконаний, що ми всі, франківчани, не дозволимо реалізувати плани цієї бандитської шайки. Все буде добре, друзі! Я переконаний в цьому.

Geplaatst door Олександр Шевченко op Donderdag 13 juni 2019

Напомним, "ПриватБанк" насолил Коломойскому в суде: ничего не должны.

Как сообщал Знай.ua, Дмитрий Разумков откровенно рассказал о влиянии Коломойского на "Слугу Народа".

Также Знай.ua писал, за добычу газа в Черном море бьются одиозные политики: Коломойский и экс-депутат Госдумы РФ.