Українського парламентарія і засновника курорту "Буковель" Олександра Шевченка облили лайном з ніг до голови. 

Про це повідомляє портал "Стена"

Олександр Шевченко
Олександр Шевченко

"Жах. Народного депутата гов*ом облили. Сашу Шевченко. Від своло*в. Фу, смердить. Саша – це що таке? За те, що ти людей говн*м обливаешь?", - говорить оператор на відео.

Варто відзначити, що Олександр Шевчено є партнером бізнесмена Ігоря Коломойського по курорту Буковель.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

На самих кадрах видно Олександра Шевченка, який "з ніг до голови" облитий нечистотами. При цьому, він зняв футболку, щоб якось витертися. Тим не менш, вони залишилися у нього на голові і плечах.

Якщо ти все життя обливаєш людей лайном, то рано чи пізно лайном облиють тебе. Навіть якщо ти друг олігарха і власник Буковелю!

Geplaatst door Pravda/Правда op Donderdag 13 juni 2019

Сам Шевченко поділився подробицями випадку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де розповів, що саме сталося.

Неприємний інцидент стався в четвер, 13 червня, після того, як йому подзвонив власник іванофранківської будівельної компанії Мельник Груп Дівелопмент Іван Мельник і призначив зустріч у парку Військових Ветеранів в Івано-Франківську в присутності свого ділового партнера. 

"Я зустрівся з Іваном Мельником і його партнером-бандитом. Вони відразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська..."

Друзі! Хочу повідомити вас про події, які сталися сьогодні…. Сьогодні вдень мені зателефонував власник іванофранківської будівельної компанії «Мельник Груп Дівелопмент» Іван Мельник. Він запропонував зустрітися, щоб обговорити якісь важливі питання. Чомусь він наполягав на зустрічі в парку Військових Ветеранів, і в присутності якогось свого ділового партнера. Цим діловим партнером, як виявилося, був бандит Мирослав Кальян, відомий в злочинних колах за прізвиськом «Патлатий». Він неодноразово уникав кримінальної відповідальності за скоєні злочини – стрільба, замахи на людей і інше. Чому цей бандит на свободі і не поніс відповідальності за скоєне – це питання до правоохоронців. Але сьогодні про інше. Я зустрівся з Іваном Мельником і цим його партнером-бандитом. Вони зразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії «Слуга народу». Мельник і бандит Патлатий погрожували почати проти мене компанію з оббріхування в засобах масової інформації, в тому числі тих, які належать пану Мельнику. Не подіяло.. Тоді вони з вереском опустилися до погроз фізичною розправою мені та моїй родині…. І на ці неадекватні викрики я лише у відповідь посміявся. А потім під виглядом працівника комунальних служб міста до нас підійшов чоловік і облив мене з відра брудом. Вони і далі кричали і погрожували… Звичайно що залякати мене ніколи нікому не вдасться. …Я вимагаю в правоохоронних органів надати оцінку діям і погрозам злочинного угрупування щодо народного депутата. Також звертаюся до Володимира Зеленського – пане президенте, прошу вас надати оцінку цим бандитам, які, прикриваючись вашим ім’ям, прагнуть завдяки рейтингу партії «Слуга народу» проникнути в Верховну Раду. Очевидно, що прагнуть вони туди зовсім не для служіння народу, а для того, щоб грабувати народ. Переконаний, що ми всі, франківчани, не дозволимо реалізувати плани цієї бандитської шайки. Все буде добре, друзі! Я переконаний в цьому.

Geplaatst door Олександр Шевченко op Donderdag 13 juni 2019

Нагадаємо, "ПриватБанк" насолив Коломойському в суді: нічого не винні.

Як повідомляв Знай.uа, Дмитро Разумков відверто розповів про вплив Коломойського на "Слугу Народу".

Також, Знай.uа писав, за видобуток газу в Чорному морі б'ються одіозні політики: Коломойський і екс-депутат Держдуми РФ.