У четвер, 5 вересня, починає свою роботу Вищий антикорупційний суд. Вищий антикорупційний суд займеться справами корупціонерів, які розслідувалися НАБУ і САП. Тобто, справами топ-чиновників — президента, депутатів, міністрів, керівників органів влади, губернаторів, прокурорів, суддів і керівників державних підприємств.

Однак генерал майор податкової поліції України Юрій Атаманюк підкреслив важливий нюанс. Про це він розповів у інтерв'ю виданню POLITEKA.

Так, Атаманюк нагадав, що в Україні працює не тільки Вищий антикорупційний суд, а й ще ряд організацій зі схожими повноваженням. Тому, за його словами, необхідно створити саме такий орган, який буде противагою усім іншим. 

Популярные статьи сейчас

Волочкова показала, как выросла ее дочь Ариадна, глаз не оторвать: "Я родила..."

Крошечный купальник Оли Поляковой предательски засветил самое интимное: "Прекрасна и без макияжа"

"Просто ад, чистые мерзавцы": власть решила поиздеваться над пенсионерами, требует непонятные справки

Китайские войска вошли на территорию России: пехота и тяжелая техника идут без остановки

Показать еще

"Необхідно ліквідувати більше (органів - ред.) й створити оптимізований за рахунок цього. Простий приклад - у нас є Держфінмоніторинг, це орган, який займається економічним аналізом діяльності підприємців і у нас є аудиторська служба (це колишня КРУ). І ті, і ті зі своїми приміщенням, штатами й іншим. Якщо замість цих двох органів створюється один, то це вже плюс", - заявив експерт.

Зазначимо, що правосуддя у Вищому антикорупційному суді будуть здійснювати 38 суддів. 27 суддів буде власне в ВАКС, а 11 — в Апеляційній палаті ВАКС. Зарплата суддів становитиме  від $6 до 12 тис. в місяць.

Нагадаємо, Романенко розніс соратників Зеленського через нові податки для українців: "Наступив на граблі Порошенка".

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський закриється зі слугами, щоб "народити" дещо: "Так буде завжди...".

Також Знай.uа писав про те, що Україна залишиться без 250 мільйонів від США: причина вражає.