Новий уряд на чолі з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком планує збільшити податок для фахівців IT-сфери. Однак це показує несистемний підхід до втілення окреслених реформ та змін нової влади в країні.

Про це заявив український журналіст Юрій Романенко у своєму блозі на YouTube.

"Зайшов новий президент, окреслив курс реформ. Більш того, він навіть намагається рухатися в рамках цього курсу… Але він намагається, на відміну від Порошенка, який лише створював видимість з самого початку. Однак наш досвід взаємин з державою показує, що наша держава намагається нас обманути й витягнути додаткові ресурси… Така ситуація змушує ставити питання: навіщо нам додаткові податки на щось витрачати? А чи необхідно нам підвищувати податки, в умовах, коли вони й так у нас високі?" – роздумує Юрій Романенко.

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

За словами журналіста, уряду варто зачекати й підходити до всього системно. Юрій Романенко зазначив, що якщо люди побачать системні зміни, вони погодять платити навіть вищі податки, ніж платять зараз.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

"Льоша, чому все через д*пу? Чому не почекати і не зробити все по розуму? Я вважаю, що якщо IT-шники і бізнес побачать, що реально почалися зміни, на які вони чекають, і бізнес-клімат почне змінюватися, то ні для кого не буде проблемою платити навіть 10% податків. Можна буде сміливо виходити з тіні. Тому що ти розумієш: так, життя змінюється на краще; так, вони роблять системні речі; так, хороше управління вимагає хороших грошей…", – пояснив він свою точку зору.

Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

Підсумовуючи, Юрій Романенко підкреслив, що без віри та довіри, які Володимир Зеленський отримав на виборах, ніяких реформ в Україні не буде. А їх потрібно завойовувати конкретними справами, що потрапляють в настрої різних соціальних груп.

Нагадаємо, Порошенко в черговий раз відмахнувся від ДБР, на допит не збирається: "Я працював".

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський розкрив ім'я головного радника, допомагає вирішувати проблеми країни: "У неї дуже твереза думка".

Також Знай.uа писав про те, що Гончаренко з партії Порошенка привиділося, накинувся на Зеленського: "Володимир Володимирович".