Известная украинская певица, победительница песенного шоу "Евровидение 2016" и молодая мама Джамала недавно удивила поклонников в Instagram очень красивым снимком с недавней фотосессии. Так, знаменитость приняла участие в съемке тематического календаря “Щирі. Свята”. Артистка позировала в костюме богатой невесты, а фолловеры остались просто в восторге.

View this post on Instagram

Я дуже щаслива прийняти участь в цьому проекті . Тематика календаря на 2019 рік “Щирі. Свята”. Цей проект починався як соціальна ініціатива. Організатори хотіли показати яким красивим може бути український костюм та зібрати кошти на благодійність. Зараз “Щирі” – це вже традиція. Через вбрання, прикраси, символи ми розповідаємо історію свят, говоримо про родинні цінності, обряди. Окрім цього, “Щирі” зроблять свій внесок у збереження української національної спадщини. Цього року ми реалізуємо проект у партнерстві з Національним центром народної культури "Музей Івана Гончара". Саме на його підтримку буде передано увесь прибуток від продажу благодійного календаря. Кожен місяць у календарі присвячено традиційному українському святу, на що вказують атрибути та елементи вбрання. Певні місяці календаря приурочено до найбільш очікуваної у кожній родині події – весілля. Раніше дівчину вбирали у щедро оздоблений вінок, як символ дівоцтва та краси. На мені весільний строй, Черкащина (нині Полтавська обл.) Виставка проекту “Щирі” відкриється 14 листопада у Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара", а благодійний календар можна уже зараз замовити за посиланням у моєму сторіс. Круто , скажіть? @yaroslavagres @buro247ua @kamenska.n @natalibraslavich @sashatodorchuk

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

View this post on Instagram

Липень, весільний костюм заможної нареченої з Черкащини Я дуже люблю літо, і головні асоціації пов'язані з морем і сонцем. Липень — це Крим, черешня та полуниця. У природи так багато дарів, які ми не завжди помічаємо. Літо дозволяє відчути себе частиною всього цього земного різноманіття. Якось я була на традиційному весіллі на Волині і на мене справили величезне враження місцеві обряди, які походять з сивої давнини. Вразили настільки, що дещо я запозичила для власного весілля. Я люблю поєднувати сучасне і традиційне. Найбільше запам'ятався, звичайно, обряд одягання нареченої. Традиційно хлопець ніби залишається вдома, а дівчина йде до свого нареченого. І коли вже відбуваються останні приготування, дівчину одягають і прикрашають, ніхто не стримує сліз. В цей момент чомусь всі завжди плачуть. Це таке своєрідне прощання. Дівчину віддають у нову сім'ю. І хоча найчастіше всі продовжували жити поряд, це все одно сприймалося як проводи в далекі краї. Моє улюблене свято — день народження мого сина. 27 березня — найкращий день мого життя! @yaroslavagres @buro247ua #щирісвята #скоро #благодійнийфотопроект

Популярные статьи сейчас

Кума Марички Падалко Лидия Таран раскрыла 5 фактов об имениннице: о чем мечтает телеведущая в 45

Счастливый папочка показал, как нужно встречать жену из роддома: красная дорожка, оркестр и кортеж со свинкой Пеппой

Беременная жена Виктора Павлика удивила подробностями о ребенке: "Плакала полчаса"

Молодая украинка умерла во время родов на руках у равнодушных врачей: малыш никогда не поцелует маму

Показать еще

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

"Я дуже щаслива прийняти участь в цьому проекті .
Тематика календаря на 2019 рік “Щирі. Свята”.
Цей проект починався як соціальна ініціатива. Організатори хотіли показати яким красивим може бути український костюм та зібрати кошти на благодійність. Зараз “Щирі” – це вже традиція. Через вбрання, прикраси, символи ми розповідаємо історію свят, говоримо про родинні цінності, обряди. Окрім цього, “Щирі” зроблять свій внесок у збереження української національної спадщини. Цього року ми реалізуємо проект у партнерстві з Національним центром народної культури "Музей Івана Гончара". Саме на його підтримку буде передано увесь прибуток від продажу благодійного календаря. Кожен місяць у календарі присвячено традиційному українському святу, на що вказують атрибути та елементи вбрання. Певні місяці календаря приурочено до найбільш очікуваної у кожній родині події – весілля. Раніше дівчину вбирали у щедро оздоблений вінок, як символ дівоцтва та краси.
На мені весільний строй, Черкащина (нині Полтавська обл.) Виставка проекту “Щирі” відкриється 14 листопада у Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара", а благодійний календар можна уже зараз замовити за посиланням у моєму сторіс.
Круто , скажіть?", - рассказала о прокте Джамала. Поклонники же принялись расхваливать певицу и восхищаться ее образом: "Ви неймовірно гарна в цьому народному вбранні!", "Вінок схожий на головний убір (кокошник) Полякової🤣😘", "Яка Ви Джамала гарна і в цьому вбранні і взагалі я дуже люблю Вашу творчість, креативно, .суперрр яскраво!!! Милуюся))))))".

Ранее "Знай.ua" рассказывал о том, что Джамала, показав идеальные семейные отношения в Instagram, готова записать новый альбом. Стоит отметить, что над ним артистка трудилась даже на отдыхе.

Также Джамала отдыхала в Турции, откуда выкладывала очень красивые кадры. На этот раз знаменитость показала маленького сына на пляже и рассказала, как облегчить отдых молодым мамам.