Скандальная украинская телеведущая Ольга Фреймут просто обожает привлекать к себе внимание разными способами в Instagram и Facebook. Недавно знаменитость выставила нежное черно-белое фото, играя на фортепиано. Так, артистка представила отрывок из собственной книги с лаконичным названием "Про любовь" и заинтриговала поклонников, ведь очень ярко описала суицид героини.

View this post on Instagram

Оля Фреймут «Сорренто», фрагмент з книги «Про любов». Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність. Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно? Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою: – Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а потрафила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка. Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість букв у газеті – розпалася просто на асфальті. – Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова справа! – буркотів під розпухлий від алкоголю ніс батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна. Тим часом навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому. – Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу! – У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчилася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті сфотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою: – Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство. – Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він. Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...». Фото Соня Плакидюк, @moi_sofism

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

"Оля Фреймут «Сорренто», фрагмент з книги «Про любов». Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність.
Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно?
Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою:
– Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а потрафила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка.
Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість букв у газеті – розпалася просто на асфальті.
– Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова справа! – буркотів під розпухлий від алкоголю ніс батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна.
Тим часом навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому.
– Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу!
– У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчилася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті сфотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою:
– Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство.
– Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він.
Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...». Фото Соня Плакидюк, @moi_sofism", - поделилась Фреймут.

Популярные статьи сейчас

Инопланетяне с Нибиру устроили сокрушительное ДТП, атаковав россиян

В ОБСЕ и ООН разнесли закон об украинском языке: вызывает озабоченность

Пророчество Ванги о конце света сбылось, неумолимая Нибиру за минуту оккупировала Россию: фотофакт

Зеленский срочно созывает депутатов: на кону - судьба Украины

Показать еще

Ранее "Знай.ua" рассказывал о том, что Ольга Фреймут решила показать женственный образ, прогуливаясь в кремовом платье. Фанатов же насмешила обувь артистки, а так же напугала чрезмерная худоба.

Также знаменитость добавила совместные снимки в Instagram вместе с популярной певицей Ириной Билык. Фанаты же не сразу узнали Билык на снимках и подумали, что это Майкл Джексон.